Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy álterhesség?

Terhesség vagy álterhesség?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 hete,hogy történt valami. Lényegében annyiból állt az egész, hogy nem ment be,mert nagyon fájt, csak épp próbálta benyomni,gumi nélkül történt.Előváladék sem volt. Mindez alig tartott 10 másodpercet. Viszont annyi mindent olvasgattam,hogy nagyon megijedtem és elkezdtem képzelődni,meg hasonlók. Igazából a betegségem is megjött,ugyanolyanok a mindennapjaim, semmi tünetet nem észleltem. Lehetséges,hogy egy ennyitől teherbe estem vagy csak képzelődök?

2016. jan. 20. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes...De, ha nem akartok babát vèdekezni kell ès nem rá pár hètre kapálózni GYK-n meg túlaggódni az egèszet.
2016. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább írd azt, hogy a menstruációd megjött. Az nem betegség! Természetes folyamat.

Amúgy ennyitől nem leszel terhes.

2016. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!