Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit tegyek mert a tesztek...

Most mit tegyek mert a teszteket nem értem?

Figyelt kérdés

Négy nappal vagyok kb a menstruációm előtt, a melleim úgy fáj hogy nem tudok melltartót fel venni és hányingerem van és erős hőhullámok is vannak el kap egy nagy melegség belül égek le ver a víz, mértem a hőm és 36.fok.


Vettünk ma a rossmanba 400 Ft- os facelle tesztet, haza értünk és gyorsan meg csináltam és szépen lett is rajta két csík csak nem olyan erős mint a kontroll csík. A párom le szaladt a gyógyszertárban és hozott egy digitális tesztet, azt is megcsináltam és negatívat jelzett. Most itt gondolkozunk hogy most mi van.

Mondjatok valamit kérlek????


2016. jan. 20. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy vagy terhes vagy, vagy nem.

Nem kotekedni akarok, hanem tenyleg varnod kellene 2 napot es ujra tesztelni.

Lehet hogy jo volt a facelle es a digitalis nem eleg erzekeny, mert allitolag fals pozitiv nincs.


De a legjobb, ha megvarod, hogy valoban ne jojjon meg a menstruaciod.

2016. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ha az pozitiv lett tutti babas vagy. Nekem is pozi tesztjeim voltak es a digitalis negativ volt csak a mensi napjan lett pozi! Gratulalok es ne izgulj!😊
2016. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy írtál! Muszáj volt tesztelni mert furán éreztem magam, és szedek vérnyomás csökkentőt, amit aba kell hagyni ha terhes lennék.
2016. jan. 20. 16:54
 4/15 A kérdező kommentje:

Hűha akkor van még esélye hogy babát jelzett a facelle? És holnap szerintetek meg próbáljam újra egy másik teszttel? És milyet vegyünk?


A digitális elég drága volt, ezekszerint egy 400 ft- os teszt jobb mint a drágább?! Nem semmi.

2016. jan. 20. 17:01
 5/15 anonim válasza:
Szia. Ugyan abból a vizeletből csináltad a két tesztet? ha nem akkor könnyen lehet hogy a második nem volt olyan koncentrált, ezért lett az negatív. Holnap elsőből tesztelj újra :) várjuk a fejleményeket
2016. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A facelle tökéletes lesz, vagy x-epil...sima mártós csík.
2016. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ugyanabból csináltam, inkább meg próbálom a facelle tesztet megint.
2016. jan. 20. 18:05
 8/15 anonim válasza:
akkor szerintem valószínű hogy a vizelet koncentráltsága a hunyó :) ha valóban tisztán látszott az első hogy pozi, akkor ne idegeskedj...:) várom a holnap reggeli elsőt hogy gratulálhassak
2016. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Muti a facelle-tről képet de ilyen korai tesztelésnél még 6 óra kell pisilés nélkül legalább, hogy elég koncentrált legyen, és mutassa.
2016. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet :)
2016. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!