Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cipekedés terhesség, mit...

Cipekedés terhesség, mit lehet mit nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy babát akarunk párommal, van egy egy éves 13 kilós lányom.

Még nem vagyok terhes de reménykedem hogy sikerült. Viszont lányomat sokat kell cipelni es elaludni is ugy szokott hogy olben kell ringatni ami már nagyon nem könnyű!

Érdekelne hogy a beágyazódást ha esetleg esélyes akadályozhatja a cipekedés, mármint a megtapadást befolyásolhatja e? Illetve akinek a babája szeret olben lenni leírná hogy alakult a második sokadik terhessége?

Lanyomnál öt hetesen jelentkezett barnázás és az utrogestan segített, ez esetleg számít valamit, ha terhes leszek minél előbb kérjek vagy csak ha jelentkezne újra?



2016. jan. 20. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

5 honapos volt a nagyobbik gyerek, amikor terhes lettem ismet. En csinaltam mindent tovabb, ugye ilyen kicsi gyereket muszaj emelni, olben vinni, illetve mi akkor emeleten laktunk, igy napi 2-3 alkalommal a babakocsit is vittek le vele egyutt.

Nekem azt mondta az orvos, hogy mivel hozza vagyok szokva, igy valoszinuleg nem okoz gondot, a hirtelen mozdulatokat keruljem, izombol emeljek es inkabb guggolasbol, ne hajolva.

Ha pedig megis azt erzem, hogy nehez, vagy gondot okoz, akkor ne emeljek. Szerencsere nalam semmi baj nem lett ebbol.



Az utrogestan progreszteron hianyra van, azt potolja. Ha bizonyitott, hogy nalad ez a gond es az elso terhessegnel is az okozta a barnazast, akkor ismet hasznalnod kellene.

2016. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 kg a kisfiam, 4 és fél éves most, előszeretettel cipelteti magàt, és én is sokszor szìvesen veszem fel. Az ovi innen 3 perc séta, odàig rengetegszer elvittem, de màr nem bìrom, csak kb. 50 métert vinni. Most vagyok 34 hetes. Szóval nàlunk nem okozott gondot, hogy szoktam cipelni, nem éreztem megterhelőnek, ugyanis megszoktam.


Elő terhesséhnél 8. hét előtt én is pecsételtem, most ittam a palàstfű teàt, semmi gond nem volt.

2016. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!