Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs ovuláció a hónapban,...

Ha nincs ovuláció a hónapban, akkor is váltsak a 14. napon a palástfűre? Próbálkozik a szervezetem, de még nem az igazi

Figyelt kérdés
Most kezdtem el ovuteszteket csinálni és hőgörbét vezetni, az viszont több mint valószínű, hogy nem lesz könnyű teherbeesnem, mert mensim nagyon semmike, csak maszatolás inkább, a méhnyálkahártyám is igen vékony.

2016. jan. 20. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem az is issza,aki nem is figyeli a peteereset! En innam,nemhiszem hogy vhol az lenne irva,h nem szabad.
2016. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
palástfüvet akár az első ciklusban is ihatnád, így nyugodtan válthatsz, semmi rossz nem fog történni tőle :)
2016. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!