Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközbeni hőm 37,3 a reggeli...

Napközbeni hőm 37,3 a reggeli 36,6? Még sosem volt ennyi.

Figyelt kérdés

15.dpon vagyok. 3 hónapja mérek hőt reggel és 2 hónapja délután is,orvosi javaslatra,bár a dokimnak édes mindegy,de aztmondta ebből fogok tudni következtetni a pémre. Mivel már ez a 3.cikk cakkos görbe hónapom,viszont ovum van,legalábbis 3 hónapja és 2 hónapja volt uh szerint,de a hőm ugrál. Képes egyik nap 36,2 másnap 36,6 lenni. Szerintem csak idegesíteni akar... Na mindegy,tehát kitapasztaltuk,hogy ha nappal 36,9-37 fokot mérek akkor tuti ovum van. Ovu előtt egyébként nappal 36,6. Na de ma... ma felment 37,3-ra nappal,ami azért fura mert ennyit nem szokott felmenni,a reggelim pedig 36,6 volt. Természetesen cikk cakkos de amilyen béna vagyok,tuti én rontom el a mérést,már lehet hogy az sem jó hogy mérés előtt 5 percig keresem a mérőt mint egy vakegér,pedig mindíg a párnám alatt van csak elmászik éjszaka.


Lényeg,hogy ennyi a 3 hónap alatt sem volt. Tudom,sokat akadèkoskodom egy kis hő miatt,de mivel negatív a tesztem és rohadt nehéz kivárni a reggelt,hogy teszteljek,ezért már minden kis "apróságnak" úgy tudok örülni. Szerintetek ez jó jel?


2016. jan. 20. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ilyet nem hallottam hogy nappal is merj hot..bizti orvos mondta ezt neked,hogy igy csinald? :D Azonos napszak ertekeit kell viszonyitani a cel erdekeben.Ilyen kacifantos mereseket csinalsz helyette inkabb ovutesztelj! Tobb haszna lenne :) Azert sok sikert kivanok a babahoz !!
2016. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!