Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy a terhes...

Miért van az, hogy a terhes nők jobban bíznak az itt válaszolókban mint a saját orvosukban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindennap 100-an megkérdezik, hogy mi a véleményük másoknak erről vagy arról az adatról amit az orvostól kap kézhez? Nem értem, szerintetek miért megbízhatóbb 10-20 találgató ismeretlen, mint egy konkrét orvos, aki szemtől-szemben elmagyaráz mindent amit a papíron lát. Vagy ezek a nők egyszerűen félnek kérdezni, aztán otthon ülnek és sírnak, mert nem mondott semmit az orvos, ők meg aggódnak.

2016. jan. 21. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert "futószalag" volt. Sokakat kizavarnak, mire kérdezhetne. Van ahol papírt sem adnak...

"Hány hetes vagyok" kérdést én is tettem fel, mert ahány orvosnál voltam, mindig mást mutatott az uh.

2016. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"És ha már van egy ilyen oldal, ahol van több száz válaszoló aki hasonló szituban volt már, akkor néha sokkal jobb így egymást közt kibeszélni, mint az orvost ZARGATNI 5 percenként, hogy "bocs, még ez is eszembe jutott"" - ez azért nagyon figyelemreméltó megállapítás a 8-as válaszolótól, mint egészségügyistől...

Kiválóan rámutat a szakemberek segítőkészségére a betegeik felé.

Hát, többek közt ezért nem bíznak maradéktalanul az emberek az orvosokban - a legtöbbjükről ordít, hogy "kotródj, már, nincs időm rád"

2016. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Én vagyok az egészségügyis és okkal írtam az 5 percenkénti zaklatást. Sajnos állami helyeken nincsen külön telefonközpont a betegek tájékoztatására, ezért azt a dolgozónak kell megtenni. Én pl traumatológiai ambulancián vagyok egymagamban asszisztens.

Egyedül vagyok 3 orvosra, ezzel egy időben esetenként egyszerre 3 beteg adatainak, ambuláns lapjának rögzítésére, ellátásuk asszisztálására, szükség esetén osztályos felvételükre. Eközben mentők fogadására, váróban levő súlyos beteg ellátására, váróban levő egyéb betegek koordinálására.

És igen, a telefont is én fogadom. Miközben kopog a mentő és kopog a beteg, hogy rosszul van, közben pedig a vizsgálóágyon vérzik a másik.

És fölveszem a telefont, és válaszolok mindenkinek.

És az ilyen kedves emberektől, mint a kedves utolsó meghallgatom, hogy nem vagyok segítőkész. Csak látnák egyszer az ilyenek, hogy hogyan néz ki ez belülről.

És mielőtt ezzel jönne bárki is: egy nőgyógyászati rendelő sem mindig olyan egyszerű, mint az kívülről tűnik.

2016. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "kedves utolsó": ismerem belülről a rendszert :S
2016. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem hiszem el. Ha ismernéd akkor nem írnál ilyeneket. Maximum 1-2 részével, talán érintőlegesen találkoztál, de fogalmad sincs a legtöbb helyen mi megy odabent.
2016. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szíved joga nem elhinni. Erről nyilván nem fogok vitát nyitni.

Nekem meg szívem joga, hogy kimondjam a véleményem - mint ahogy te is elmondod.

Végül is ezért (is) van ez az oldal.

Sokféle ember van, sokféle tapasztalattal, sokféle véleménnyel, az élet minden területén.

Ettől szép és olykor ettől bonyolult az élet...

2016. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!