Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy 4-5 napos...

Discovery00 kérdése:

Elképzelhető, hogy 4-5 napos késés után is negatív a teszt, de mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Ma van a 37. napom, átlagosan 31-32 naposak a ciklusaim. Most nem érzek semmit sem, max azt, h néha meg akar jönni, de semmi más. Már csináltam jó pár tesztet de mind negatív. Kicsit el vagyok keseredve, volt már egy missed ab. Nagyon szeretnék már babát. :(

2016. jan. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg akár a menzesz várható idöpontja elötti napon is eshettél teherbe - és akkor még a teszt nem mutat semmit
2016. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze el:) ne add fel csak várj mostmár 1 hetet a teszttel. Nekem 40 napos ciklusaim voltak régen. Sosem jó helyen volt ovum,hanem valahol nem várt előtt 1 héttel,pont ezért csúszott ki a menzeszem is. Ha később volt ovud akkor azért is lehet nega a teszt.
2016. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem 28 napos ciklusaim voltak, 38. napon lett halvány pozi, azóta szép erős :) clearblue múlt szombaton 2-3 hetet mutatott (ugye az fogantatástól számít, vagyis +2hét rájön, amit az orvos mond, vagyis orvos szerint akkor 4-5). Csütörtökön megyek orvoshoz, majd írok, hogy mit állapít meg a korát illetően

Ez ugye azért fontos, h késői beágyazódás volt, vagy csak nem mutatta a teszt - pedig többet is csináltam.

2016. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) kedves utolsó válaszoló kérlek akkor majd írd meg, mit mond a doki :) örülök, hogy te már itt tartasz :) nekem az első terhességemnél aminek sajnos mised ab lett a vége a 33 napon pozitívat jelzett így most azért is vagyok kicsit elkeseredettebb :/ de nem adom fel a reményt
2016. jan. 19. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne? A szervezet nem áraszt el egyből hcg-vel. Nekem speciel 5 hétig negatív volt a teszt.
2016. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, írok majd :)


utolsó, és neked időben fogant végülis, csak a teszt nem mutatta?

2016. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjött.... :( majd jövő hónapban ;)
2016. jan. 20. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
5.ös vagyok. Őszinte leszek nem tudom mikor fogant. Az időtájt nagyon zavaros volt a ciklusom egy stresszes melóhely miatt. Bár nekem hosszabbak a ciklusaim mint az átlag. Mégis megvolt a mellfájós tünetem kb időben ahogy megkellet volna jönnie, de 2 hét múlva is csak fájt, 3. héten kezdtem 2-3 naponta tesztelni, és 5. héten lett pozi, mire elmentem a dokihoz már 6-de inkább 7 hetes volt.
2016. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!