Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? PCO-s vagyok. Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

37. napon vagyok.

5. nappon és 20. napon volt peteérésem. Amikor meg kellett volna jönnie, úgy görcsölt a hasam, hogy azt éreztem, hogy mindjárt megjön. Aztán azóta semmi. Ma újra pozitív lett az ovu tesztem, és a nyákom is nyúlós, ragadós, tojásfehérjés.


2010. márc. 27. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem neked már nem ovu tesztet kellett volna csinálnod, hanem terhes tesztet, mivel az ovu teszt ha babás vagy, keresztreakcióba lép a hcg-vel és az is kimutatja a terhességet, ezért is szokták sokan az ovutesztet jóstesztnek használni. Mensid körüli időben a görcsölés valószínüleg a beágyazódás miatt lehetett!Tesztelj!
2010. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Én sem mertem terhes tesztet csinálni, csak ovu tesztet használtam jósként és bevált. 3 napon keresztül folyamatosan pozitív volt az ovu, de úgy, hogy majd leugrott a csík a helyéről. :-)Aztán a terhes teszt is szépen kimutatta már nekem.
2010. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tegnap egyszerre csináltam a terhes és az ovu tesztet.

A terhes negatív lett, még csak egy halvány vonalka sem volt.

Ne haragudjatok látnyok! Félrevezettelek titeket, mivel az ovu teszt nem volt pozitív. Tegnap csináltam először, és csak utána olvastam el, hogy ha halvány második csík van, akkor is negatív. Mégegyszer bocsi.

Szóval akkor mégsem értem, mensi sehol, terhes teszt negatív, ovu teszt negatív, pg53 tiszta páfrány már 22. napja, nyúlós, tojásfehérjés nyák. Mi van velem?????

2010. márc. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!