Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart terhesseg alatt a...

Meddig tart terhesseg alatt a "mindjart megjon" erzes es a menstruacios fajdalonhoz hasonlo gorcs? Kulonben is ezek normalis doldok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem ilyen csak akkor volt mikor meg kellett volna jönnie.
2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Ja és nem hinném hogy normálisak lennének terhesség alatt ezek az érzések.
2011. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Mikor terhes lettem és eljött a mensi ideje, akkor több napig fájt a hasam úgy, mintha meg akarna jönni. Aztán a 4. hónapig minden hónapban a mensi idejekor (ami persze nem jött meg) mensis enyhe görcseim voltak.

S ez tök normális. Rákérdeztem orvosnál is, és mondta, hogy a test még jó ideig "emlékszik" a mensire és a tüneteit produkálja terhesség alatt is.

Az első hónapban nekem kb. 1 hétig volt ilyen érzésem (utána pedig csak néha-néha 1-2 napig a mensi ideje körül).

2011. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még mindig előfordul, pedig már 15 hetes vagyok. Elsőre ne hallgass, nekem is doki erősítette meg, hogy teljesen normális. Egyénenként változik, hogy ki mennyire érzi a méh növekedését, méhszalagok nyúlását. Nekem napi 3 x2 magne b6- ot ajánlott rá a doki.
2011. nov. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok: ja, és nemcsak a volt mensi idején fájt, hanem kb minden nap.
2011. nov. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Valóban normális mert én is éreztem minden hónapban.
2011. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is így vagyok, a terhesség első heteibe járok,de mindig úgy érzem mintha meg fog jönni főleg este,még görcsöl is.Nem tudom jó-e ez dokihoz ezután megyek s ő megmondja.
2011. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

06.42-nek

"Elsőre ne hallgass"

Első vagyok.Nekem ilyen nem volt a terhességem alatt,és nem tudom mennyire jó az ha valaki görcsöl.De ha az orvos szerint nem gond akkor valószínűleg úgy van.

2011. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Drávai Renáta ***** válasza:
95%
Terhességem első heteiben járok,és nálam is előfordul,de csak enyhén.Persze,addig örülök,amíg nincs "nyoma".Én is úgy tudom,hogy az enyhe görcs még normális.....
2016. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!