Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség HCG nélkül? Bérkivel...

Terhesség HCG nélkül? Bérkivel előfordult, vagy közeli ismerőssel, hogy negatív tesztek ellenére terhes volt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy elmaradt mensi után néhány nappal nem mutatta, hanem hogy mondjuk 10 hetesen sem.
2016. jan. 22. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
En inkabb itt a GYIK-en olvasom ezt rendszeresen.... Pont legutobb kerdeztem errol az orvosom, hogy letezik-e olyan, hogy vkinel nem valasztodik ki a hormon. Mondta, hogy a 40 eves palyafutasa alatt nem talalkozott ilyennel. En neki hiszek.
2016. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, ilyen szerintem nem létezik csak néha megkérdezik ezt olyanok, akik 10-15 napos késés után nem hajlandóak hinni a negatív tesztnek...de aztán mindig elmarad a további kommentelés, a "mi újság kérdező, megjött e azóta" típusú kérdésre már rend szerint nem érkezik válasz, tehát nyilván vagy kimaradt csak a menzesz vagy a kérdezőnek megjött közben...szerintem nincs ilyen, főleg ha az első válaszoló orvosi pálya futása alatt sem látott ilyet
2016. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én angol oldalakon olvastam néhány történetet, de a többség ott is olyan volt, hogy negatív, de érzem a tüneteket - aztán eltűntek. De 2-3 olyan volt, aki vagy rokona mondjuk 20 hetes volt akkorra, persze erről se tudhatom, hogy igaz-e.
2016. jan. 22. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem olyan lehet, hogy itt is megkerdezik paran: egyuttlet utan 1 honappal lehet hogy terhes vagyok annak ellenere, hogy a tesztek negativak, meg is jott stb?
2016. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na utolsó - pont erre gondolok. Én is csak nézem ezeket a kérdéseket, hogy egyáltlán hogy jut eszébe - most meg olvasgatom a nemzetközi oldalakat... Nekem is megjött abban a hóban, amikor egyszer, de pont középidőben nem védekeztünk. Következő hónapban nem volt egyetlen olyan alkalom sem, amiből terhes lehetnék, viszont már 8 napja késik, sose volt még ilyen hosszú ciklusom. Tesztek negavítvak. Tehát 1) ebben a hónapban elő se fordulhatott 2) előző hóban rendesen megjött 3) tesztek negatívak. = sokszoros lehetetlen. És mégis agyalok, mert nem jön meg, és folyamatosan émelygek és álmos vagyok. Egyébként van 2 gyerekem, picik, abszolút nem terveztünk most harmadikat, tök véletlen volt az az egy becsúszó alkalom is, tehát nem "bemesélem" vagy ilyesmi a tüneteket.De valszeg csak pms, és 1-2 napon belül csak megjön.
2016. jan. 22. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem volt ilyen a fiammal. Már 4 éves. Késett 2 napot, tesztelten negatív. Eltelt 1 hét, negatív. 2 hete késett, mikor reggel felkeltem és futottam hányni. Megint csináltam tesztet de negatív volt. Kértem időpontot, elmentem az orvoshoz. Mondta ha negatív a teszt, tuti nincs baba. Végül megultrahangozott. 6h5napos terhességet látott! Elküldött vérvételre, a hcg az egekben volt. Vizeletben semmi.

Akkor kellett kivizsgálásra mennem és ennek köszönhetően derült ki, hogy veseproblémám van. Van ilyen, de nem normális, mindig betegség áll a háttérben.

2016. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Pusztán kíváncsiságból kérdem, utána teszteltél még?

2016. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia. nem teszteltem többet. Az ultrahang igazolta a terhességet. A vérvételen 10.000 felett volt már akkor a hcg.
2016. jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál - 3 nagy tüsző nem pukkant ki, termeli folyamatosan az ösztrogént, az nem engedi, hogy megjöjjön, és attól émelygek. Előbb-utóbb összeesnek, és megoldódik. Ha még így jár vki :)
2016. febr. 6. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!