Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős pozitív terhességi teszt...

Erős pozitív terhességi teszt után rózsaszín folyásom van?

Figyelt kérdés

Lehet hogy elvetéltem? Lehetek attól még terhes?

Fizikai munkát végzek sajnos.


2016. jan. 22. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még egy teszt.Hány hetes vagy/voltál?
2016. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még az orvos nem tudta meg állapítani 2 hét múlva kell vissza mennem.
2016. jan. 22. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ok.Akkor a lehető leghamarabb tesztelj.Ma este is jó.
2016. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Holnap szerzek tesztet és azonnal megcsinálom
2016. jan. 22. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Rendben.Majd írj milyen lett.
2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben
2016. jan. 22. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:

első, minek teszteljen? nem értem, ha csak rózsaszínű folyása volt, akkor ha elvetél se ürült volna még ki, tehát a hcg termelődik. arról nem is beszélve, hogy a hcg 3 hét alatt ürül ki a szervezetből.

egy pozitív teszt után bármi van is teljesen felesleges tesztelni, mert semmit nem tud belőle leszűrni, pozitív lesz és kész.


kérdező, nyugodj meg! míg nem jön meg, nincs darabos vérzésed addig bármi lehet! nagyon sok változás történik a testedben,még normális is lehet, nekem is volt a terhességem elején és minden oké :)

persze lehet rossz is, de pihenj sokat és ne erőltesd meg most magad míg nem mész vissza az orvoshoz!

2016. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne nyugodj meg, hanem sürgősen menj Beteg állományba, ha meg akarod tartani a babád.

Pihenni kéne és nem cipekedni, emelni

2016. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szívem szerint holnap nem mennék dolgozni, de visszamenőleg nem ad az orvos táppénzt
2016. jan. 22. 23:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, aznap mentem dokihoz, irt 3x1 Utrogestant. Bar o mar latta uh-n, hogy ez terhesseg.


Irodai munkambol emiatt nem mentem tp-re, 12.hetig szedtem. Kiderult kesobb a kromoszomateszten, hogy ikrek voltak, amiatt volt csak a rozsaszin.


Vagyis nem volt progigond, de egy veteles utan nem kockaztattunk.

2016. jan. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!