Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt hogyan látjátok? Pozitív...

Andrea33 kérdése:

Ezt hogyan látjátok? Pozitív vagy negatív? Élőben rózsaszín.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. szept. 17. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én teljesen negatívnak látom.

Mikorra nem várod?

2013. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
én is negatívnak látom... :S
2013. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2 nap múlva! Élőben látszik. Vagy csak én akarom bemesélni. Néha már tiszta hülyének érzem magam! Annyira szeretném!
2013. szept. 17. 20:05
 4/31 anonim ***** válasza:

akik azt írják hogy negatív szerintem meg se nézik rendesen én látom a csíkot..

de nyugodtan pontozzatok le

tegye már át valaki negatívba

még akárhányszor volt ilyen kérdés és 10 en negatívnak mondták nem tudom miért,én pozitívat mondtam és nekem lett igazam, nagyon jó a szemem..

2013. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Akkor még nem golyóztam be teljesen :)
2013. szept. 17. 20:09
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Nagyon halványan,de én is látok ám ott egy rózsaszín vonalat :-) Nem golyóztál be,tudom,milyen érzés az,amikor az ember annyira nagyon vágyik egy pozi tesztre.Kívánom neked,hogy ez a te hónapod legyen!Szerintem ismételd meg 2 nap múlva reggeli első vizeletből.Szorítok,hogy erősödjön!Majd írd meg a fejleményeket!!!!Üdv:Tamy
2013. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én is látok egy halvány masodik csíkot! Tesztelj 2-3nap mulva sztem erősebb lesz! :-)
2013. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Jaj de jó lenne! :) köszönöm nektek! Két nap múlva újra tesztelek!
2013. szept. 17. 20:14
 9/31 anonim ***** válasza:

akkor csak nem vagyok olyan hülye.. (remélem)én is lőttem már el nem egy tesztet azért írtam hogy én látok halvány vonalat.

és igen 2 nap múlva reggeli pisiből tesztelj és erősödni fog ha minden igaz :)

2013. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
zén is mintha látnám, de telefonnal elégnehéz megállapítani. De nagyon szurkolok neked remélem ez lesz az ên hónapom is de addig annyira sok idö vam mire tesztelhetek de addig is kihasználom a kellemesebb részét is... :)
2013. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!