Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13 dpo-n ilyen a tesztem...

Ha 13 dpo-n ilyen a tesztem akkor ugye nem méhen kívüli vagy kémiai lesz a terhesség?

Figyelt kérdés

Sajnos mind a kettőben volt már részem, két és fél éve várjuk a babát!

[link]


2016. jan. 23. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos egy tesztből nem tudhatod. Biokémiai nekem is volt, ott mondjuk elég későn lett pozi az alacsony hcg miatt, de szerintem azt se tudod kizárni. A méhen kívülinél pedig megy felfelé egy darabig a hcg, de az elején ugyanakkor lesz pozi a teszt, csak nem eléggé emelkedik. Megértelek, nekem 5 terhességem volt és 2 gyerekem van a 3. és 4. terhességből. Csináltass egy béta hcg vérvételt 2-3 napos különbséggel, abból már tudsz következtetni. De minden rendben lesz :)
2016. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyugi!


Aterzem. 5. Terhessegem es 3. babam, meg amirol nem tudok.


Ez pozi!


Ha nagyon aggodsz hetfon doki, de sajna sok mindent meg o se fog latni max megvastagodott mehnyalkahartyat.


Fel a fejjel.

2016. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ez egy predictor early teszt, ami nagyon sokszor csal. próbálj egy másikat!:)
2016. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van négy facelle tesztem is ami pozitív, és ebből a predictorból is már ez a második ami pozitív 2 nap alatt.
2016. jan. 23. 08:04
 5/13 anonim ***** válasza:

egy túrót. ez egy normális pozitív teszt.

az igaz,hogy lehet ettől még méhen kívüli is,meg el is mehet később,de le lehet egy teljesen rendben lévő terhesség is.

2016. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is normalis pozi teszt! Gratula :)
2016. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztből sajnos nem mondható meg,kivéve ha nem erősödik hanem halványodik egy idő után,akkor az kémiai terhesség volt.Ez bizony szép pozitív és TE is legyél az!Bízz a babádban,a kis csodádban!Drukkolok és örülnék ha a későbbiekben írnál mi újság!:)
2016. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a ma délutáni teszt, holnap doki után írok.

[link]

2016. jan. 24. 16:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Jo lesz az! ;)
2016. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na mi újság?:)
2016. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!