Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában nagyon elkezdett...

Mostanában nagyon elkezdett foglalkoztatni a gyerekvállalás. Eddig viszont hallani sem akartam róla, ez mitől változott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
26 leszek, érzem, már itt az ideje. Nézegetem a terhes nőket ábrázoló fotókat, képeket, és elképzelem, hogy mennyire vágyom már erre. Persze, még nem aktuális, mert sajnos a párom egy másik városban dolgozik, és keveset találkozunk, de úgy fél éven belül megszűnik ez az állapot+össze fogunk házasodni a nyáron. Naná, kicsit félek is a szüléstől, de közben meg úgy érzem, hogy egy nőnek ez a feladata valahol, teremteni és gyereket nevelni. Pedagógusi végzettségem van, ne gondoljátok, hogy otthon akarok gubbasztani évekig, csak most kicsit átértékelődtek bennem a dolgok. Sok rémsztorit is olvastam, hogy valaki totál tönkrement utána... de megpróbáltam ezekkel nem foglalkozni.

2016. jan. 22. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Bár eddig is megszakításosan védekeztünk, és nem jött be baba, lehet gond van? Lehet, hogy évekig nem is fog összejönni?


Megsúgom, hogy a lagzinkat követő estén azért már nem szeretnék megszakítást alkalmazni, ebben a párom is benne van. Vannak külföldi terveink is, de terhesen nyilván nehezebb lenne menni, megint külön menni pedig nem akarunk.

2016. jan. 22. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:

idősödsz, ennyi, változik a gondolkodásmódod...és valahol az volna a normális hogy ennyi idősen szüljenek a nők, nem az hogy 35-40 évesen...persze van akinek egyszerűen nem jön össze előbb, anyagilag vagy egyéb okból...de azért vágyni rá nem árt elkezdeni a húszas évek vége felé legalább :)

a szüléstől ne félj, szerintem egy bölcsesség fog vésése, vagy arccsont vésése tályog miatt lényegesen kellemetlenebb volt :D az meg hogy ki megy tönkre utána, más kérdés, hajlam kérdése, válassz olyan férjet, aki a szülés után is támogat majd mint férfi és apa, ezen nagyon sok múlik szerintem...

2016. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére megvannak a bölcsességfogaim :) Viszont rohadtul alacsony a fájdalomküszöböm... :(


Kicsit szinte bánom is, hogy nem jóval előbb kezdtem ehhez hozzá, na de 20 évesen még mindketten suliztunk...


De így is mire odakerülök, lehet 29 is leszek :(

2016. jan. 22. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Rémsztorik jobban terjednek mint az "átlagos" szép sztorik ezért hallani róluk többször.

Így 10 évvel a szülésem után úgy gondolom ez volt életem egyik legjobb döntése csak azt sajnálom, hogy 32 évesen került rá sor.


42N

2016. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm szabad szerelem.. :) nincs is annál jobb :)
2016. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az ember végre megtalálja a párját akkor csak úgy jön ez az érzés, nincs benne semmi rendkívüli nekem is csak úgy jött :)
2016. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!