Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez késői ovu?...

Most akkor ez késői ovu? Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Ez a mai ovutesztem a 18.napon.. van egy olyan érzésem, hogy holnap már pozi lesz, és akkor a 20. napon lenne peteérésem.. Viszont a ciklusaim 29-31 naposak. Első hónap, hogy tesztelek.. ez a késői pé utalhat esetleg valami problémára? Köszi



2016. jan. 23. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy LH tesztes, előrebocsájtom, de nekem ez még bőven negatív, ami persze nem zárja ki azt, hogy holnap pozitív lesz. Az LH tesztek alapján vagy nem is volt ebben a hőnapban peteérésed-előfordulhat, pláne ha hőmérőzel és az is erre utal, vagy esetleg egy későbbi ovulációd lesz, pl. menses körül.

Érdemes több ciklust összevetni, és ha következetesen nincs tüszőrepedés ez alapján, orvoshoz fordulni, aki ultrahanggal is nyomon tudja követni a ciklust meg tud adni peteérést serkentő gyógyszert, ha ez a probléma-

De egy egyébként teljesen egészséges nőnek is egy évben egy-kétszer azt mondják, kimarad a tüszőrepedés.

2016. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap is tesztelek, és meglátom mi lesz :)
2016. jan. 23. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

A késői ovu nem gond, ha emellett megvan a legalàbb 11-12 napos luteàlis fàzis. Tehàt legyen elég idő a beàgyazódàsra.


A kisfiam 20. napi ovuból fogant (19. napon volt full pozi az LH teszt), 33 ciklusnapon hatàrozott pozitìvat teszteltem.

2016. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!