Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ciklus vezetők! A...

Tapasztalt ciklus vezetők! A ciklus.hu szerint ma van ovum! Tegnap esti együtt lét lehet jó?

Figyelt kérdés
Tudom nem biztos de lehet rá esély!Elvileg 10.-e vasárnap jött meg de csak egy picike vér folt volt ezt írtam elsőnek de megjönni másnap jött meg!Úgy hogy lehet csak holnap lesz!Nem tudom!Magas hő és tojás szerű folyásom van!Reménykedhetek egy picit?Vagy legyünk még együtt ma holnap?
2016. jan. 24. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A tegnap esti egyutt let eleg akar ma, akar holnap van az ovud. A spermak 48-72 oran at eletkepesek, de sokszor akar 4-5 napig is. Mivel a tuszorepedes hajnalban tortenik, boven benne vagytok a 48 oraban, meg akkor is, ha holnap hajnalban ovulalsz.


Az ovu kornyeken 2-3 naponta ajanlatos egyutt lenni. Minden nap azert nem jo, mert kevesebb sperma termelodik, es gyenguszkak is.

2016. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aranyos vagy akkor már csak reménykedni kell!7.-re nem várom hú ez milyen hosszú lesz! :)
2016. jan. 24. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor sikerült a terhesség, amikor nem a hőt mértem, hanem vettem Lh-tesztet, csak ajánlani tudom.:) pl. kiderült, hogy a sárgás folyásom nem akkor van, amikor én hittem, hogy tartok a ciklusomban, stb.:)
2016. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolut jo volt az idozites. Innen mar csak annyit tehetsz, hogy figyeled a hodet. Ha nem tul magas, akkor egy kis palastfuteaval segits ra. (Sok korai vetelest a progeszteronhiany okozza.) Szedhetsz magneziumot is, hogy lazabb legyen a mehfalad, es konnyebben megtapadjon a pete.


En is homerozessel igyekeztem bebabasodni. Most 6 honaposan a tulso szobaban alszik a vegeredmeny. :)


Drukkolok.

2016. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!