Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete késik a menzeszem! Még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete késik a menzeszem! Még szűz vagyok. Barátommal 2szer pettingeltünk, de eléggé vigyáztunk. Lehetek terhes? (eddig is rendszertelen volt) (2napos elcsúszásokkal)

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
az idegességtől csúszik!! barátnőmnek majdnem 3 hetet is késett;) én is mindig paráztam még a pettingek után is és mindig késett is 5-6napot! Amikor óvszer nélkül feküdtünk le a barátommal úgy voltam vele hogy nem gond jöjjön aminek jönnie kell: NEM izgultam egyáltalán és lám pontosan aznap jött amikor kellett:D
2010. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Még szűz vagyok." "Lehetek terhes?" Ez a kettő élből kiüti egymást!!:D Még valami kérdés??:D
2010. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsém ezek a kérdések fárasztóak már...


Nem vagy terhes ne aggódj!!!

2010. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A stressz késleltetheti a menstruációt. De orális úton is sikerült már (állítólag) teherbe esni(a hölgy kielégítette az urat, megpuszikálták egymást, majd az úr a hölgyet és a galád spermiumok így értek célt). Na de ennek elég kicsi a valószínűsége!
2010. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mária! Te vagy az? :D
2010. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mária... lol!:XD:XD
2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A terhesség létrejöttéhez nem pénisz kell, ahnem spermiumok. Egy szűz lány is eshet teherbe. Persze nyilván ritka. De szerintem ha egy szűz lánynak egy bazinagy injekciós tű szerű dologgal felspriccelek egy kis spermát, simán teherbe eshet.

Ha pl a pasi ráveri a kezére, és megujjazza, akkor is.

Persze ezek elég kicsavart dolgok, csak azt akartam éreztetni, hogy nem lehetetlen:D Nem zárja ki egymást a két dolog.


De mit jelent az, hogy "eléggé vigyáztunk"?

Ha nem került beléd sperma, akkor ne aggódj. Késhet a melegtől vagy a stressztől is.

2010. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!