Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy tutira...

Mikor teszteljek, hogy tutira kimutassa a teszt a hcg-t?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön 1-2 napig előtte barnás folyásom van. Pénteken kellett volna megjönnie, most vasárnap este van, de azóta se jött se a megelőző folyás, se a vérzés. (Mindig pontosan a folyás a 31-32. napon jelentkezik, és a vérzés a 33. napon.) Ma kicsit görcsölgetett a hasam, de elmúlt. Hány nap múlva tesztelhetek ami már elég biztosan kimutatja a terhességet?
2016. jan. 24. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kedves szavakat, de sajnos negativ lett. :(
2016. jan. 26. 07:25
 12/12 anonim ***** válasza:
sajnálom.. :( szerintem nézess progi szintet, a barnázás annyira nem jó (bár én is barnáztam csak abban a ciklusban nem amikor megfogant a baba) hődet méred? az is segítség látszik hogy volt e rendesen ovu, magas hőből látod hogy termelődik-e rendesen a progeszteron. menstruáció előtt visszaesik a hő ha nincsen baba mert csökken a progeszteron termelődése, ebből látszik mikor fog megjönni vagy épp hogy sikerült-e mert ha nem esik vissza a hőd akkor valószínűleg babás vagy. drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön!
2016. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!