Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladéktól lehet teherbe...

Az előváladéktól lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szexelhetek gumi nélkül a barátnőmmel, ha nem benne megyek el?

2016. jan. 24. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet teherbe esni. ha nem akarsz gyereket akkor nem ajánlanám ezzel a játszadozást.
2016. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
lehet
2016. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Fogalmazzunk úgy, hogy hatványozottan növeled az esélyét a teherbeesésnek a gumihasználathoz viszonyítva.
2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az előváladékban is lehet sperma, szóval teherbe eshetsz.
2016. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Két tesóm van... Anyáék anno megszakítással "védekeztek"... Van még kérdés? :D
2016. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kisebb az esely ra, de peldaul annak az elovaladekaban van "mukodokepes" ondo, aki kevesebbszer megy el (ha pl: az aktus elott mar 3 napja nem ment el a ferfi)
2016. jan. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bnomnek van 2 ikerhuga, ok is igy lettek. :)
2016. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhes.
2016. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

2 gyermekem akkor fogant, amikor eldöntöttük, hogy szeretnénk babát, akkor nem védekeztünk, rögtön összejött mindkettő. Gyermekeim előtt 1 évet, közöttük 3 évet, és második születése óta is (2 éve), azaz összesen 6 éve alkalmazzuk a megszakításos módszert a férjemmel, de még soha nem estem teherbe, pedig mint azt látod elég termékenyek vagyunk (az első védekezésmentes hónapban terhes lettem mindkétszer).

Szóval kellő odafigyeléssel, tapasztalattal ez a módszer is biztonságos lehet.

Bár mi is csak akkor mertük elkezdeni ezt alkalmazni, amikor már nem lett volna probléma, ha teherbe esek. Előtte 9 évig én is fogamzásgátlót szedtem, iskola mellett, tizenévesen nem jó gyereket nevelni.

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha nincs meg a megfelelő tapasztalat a módszer alkalmazásához, akkor inkább védekezzetek máshogy.

2016. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jan. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!