Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladéktól teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

már azvagy

gratula fiú!

mi lessz a neve?

2014. jan. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen.
2014. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jajaja :P
2014. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Oké,akkor én nem megyek ki az utcára többet,egész életemben bent fogok lenni a házban,mert ha kilépek az ajtón,akkor lehet hogy elcsap egy autó,vagy éppen egy őrült megkésel,mert megvan rá az esély,sőt még az sem kizárt,hogy egy repülő éppen rámesik,mert éppen akkor voltam rossz helyen.

Ennyi erővel senki se éljen,mert van bizonyos százalék esély rá hogy akármikor meghalhatsz...

Ez kb ilyen.

2014. jan. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Védekezzél hülye gyerek.. Nem véletlen találták fel a gumit meg a fogamzásgátlót.. -.- Igen teherbe lehet esni az előváladéktól.. 19/N
2014. jan. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Am meg ezen az oldalon már kb a fél társaság terhes xd. Itt kérdezgetitek a többieket h lehetek terhes ha ez vagy az történt...? De ez még nemis lenne baj (hisz erre való az oldal) de naponta 100 ilyen jön basszus. Igen lehetsz, megvan rá az esély ha nem védekeztek normálisan.-.- Az ilyenek előbb nőljenek fel a dologhoz, mert nem kell játszani a felnőttesdit..
2014. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Snooch ***** válasza:

Sok mindentől függ, hogy éppen mennyi az esélye, de erről már sokszor írtak, írtunk itt.


Persze, cél - és ésszerűbb lenne, ha inkább védekeznétek, de én annak sem látom értelmét, hogy halálra félemlítenek itt mindenkit, aki kérdezni mer.


Ezért engem nagyon le fognak pontozni, de akkor is elmondom, hogy szerintem (hangsúlyozom: szerintem!) ésszel csinálva, ha egy férfi maximálisan ismeri a saját reakcióit, akkor elenyésző az esélye annak, hogy így teherbe essen valaki. Persze, bele kell kalkulálni, hogy egy éjszakán többször csinálva már problémás és a 2.-3. stb alkalommal kell kiegészítő védekezés, stb, de ha az ember ezeket figyelembe veszi, akkor nem nagyon lesz gond.

(és akkor most jöhetnek a kommentek, hogy bátorítom a fiatalságot és az abortusz így meg úgy).

2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mennyi nőgyógyász kommentel itt nem semmi....Miért kell szegényre ráijeszteni?Persze jobb félni mint megijedni,de előbb lesz ötösöd a lottón mint babád az előváladék miatt!!Mi a feleségemmel 5 éve úgy szexelünk úgy hogy csak akkor húzunk gumit mielőtt befejeznénk a dolgot....Fiatalok vagyunk és egészségesek mielőtt valaki kötekedne,hogy lehet hogy nem is lehet gyereketek.Én 26 vagyok ő 28.Egyébként a jövő hónapban,Valentin napon teszünk először próbát a babára!
2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8-nak és 9-nek igaza van!:D
2014. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!