Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kínai fogantatásnaptárról mi...

Kínai fogantatásnaptárról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Be jött valakinek, vagy csak véletlen? Két kislány után most kisfiút szeretnénk, megnéztem a naptártés szinte egész évre lányt ír. :(
2016. jan. 25. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ilyesmiben. Az anya kínai naptárának semmi köze ahhoz, hogy a férfi melyik spermiuma ér célba.
2016. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%. Vagy bejön, vagy nem :D Egyébként én poénból kétfajta fogantatásnaptárt néztem, az egyik fiút, a másik lány írt. Na akkor most melyik az igazi?
2016. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiamnál fekvésre voltam ítélve. 14 jóslást találtam, közte ezt is. Mindet végig csináltam, bár nem hiszek benne, de unatkoztam. 14 egybehangzó választ kaptam, hogy kislány. A 12. heti uh-n már látszott, hogy nem jött be :)))) Játéknak jó, de ne alapozz rá reményt!
2016. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ket fiam van, az kinai naptar szerint az egyikuk lany. :)

Jozan paraszti esszel belegondolva sincs semmi alapja, nalunk a gyakorlatban sem.


Szerintem ha mar valamivel probalkozni szeretnetek, akkor esetleg a savas-lugos oblogetos modszert, illetve az peteereshez viszonyitott egyuttlet idejenek a meghatarozasaval lehet probalkozni. Mi lehet, hogy harmadik gyereknel megprobaljuk, mert vesziteni valonk nincs vele.

De komolyan ezt sem veszem, mert vagy lany lesz, vagy fiu, ennyi. :)

2016. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is így gondolom, mint Te, kedves első válaszoló, de most, hogy keresgélek fiús praktikák között, ránéztem erre a naptárra és a lányaimat pont lánynak jósolta. Ezért érdekelnének tapasztalatok, kinek mennyire jött be.
2016. jan. 25. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jött be. Júliusra és augusztusra is lányt írt, július 31-én vagy aug 1-én fogant a fiam.
2016. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 10:56

Nekem is az összes jóslás, praktika, hiedelem, megérzés mind mind lányt mondott. Mégis fiú :)

2016. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Akkor nem sok köze van a valósághoz, szerencsére. :)
2016. jan. 25. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél betalált, a másodiknál nem, nálam pont 50%-os az arány :-)
2016. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek bejött lányt irt, lánya lesz. Nekem lányt írt, lányom lesz :) 20 hkm.
2016. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!