Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinek NEM vált be a...

Van, akinek NEM vált be a ciklus.hu-s fiú-lány nézet vagy a kínai fogantatási naptár módszer? (Olyanok is írhatnak, akinkek bevált. )

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiunk, és hamarosan próbálkozunk a kistestvérrel, de apa kislányt szeretne nagyon, viszont szkeptikusak vagyunk ezekkel a dolgokkal kapcsolatban (nekem telesen mindegy, csak egészséges legyen!).

2014. jún. 12. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu szerint lány, a kínai szerint fiú.

Lány lett.

Ez olyan vagy-vagy kategória. :)

2014. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden babona, jónás naptár, kínai fogamzásnaptár, népi hiedelmek szerint fiam kellene hogy szülessen. A picike sokáig rejtegette magát így csak a 26. héten derült ki, hogy jó hogy nem vettünk még semmi fiús babaholmit, mert bizony kislányunk lesz.
2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 50-50% vagy bejön vagy nem.
2014. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ivilicious ***** válasza:
nekem az a kínai bigyó fiút jelzett,és fiú lett.
2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy korábbi válaszolóhoz hasonlóan néztünk mindent, kipróbáltunk mindent mégis kislány helyett kisfiúnk született. De már örülök neki, mert imádnivaló kis pöc.sös...
2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi még biztosabbra mentünk, mint a naptár. Azokat a trükköket is bevetettük, amiket a Czeizel javasolt. Lányra gyúrtunk, fiú lett volna, ha velünk marad.

A barátnőmék viszont fiút szerettek volna, ugyancsak bevetettek mindent. Lett egy csodálatos kislányuk :)

Szóval vagy bejön vagy nem. A Czeizel javasolta trükkök is csak 50 százalékról 70 százalékra növelik az esélyt, de ez sem csodamódszer.

2014. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kínai naptár szerint lánynak "kellett" volna lennie (nem erre gyúrtunk, így alakult, kíváncsiságból megnéztem)


fiú lett :)

2014. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Babona, kínai naptár, minden fiút mondott, kivéve a dokimat, aki kislányt. :)) Kislány lett.
2014. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyálltalán nem jött be elsőnek kislányt írt fiam lett most is kislányt írt és kisfiút várok!
2014. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!