Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lemaradtam volna az ovuról?

Lemaradtam volna az ovuról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ciklusom 18. napján erős ovutesztem volt, de mèg nem pozi. A 19. napon is ugyanolyan erős volt, mára meg semmi, teljesen negatív. 16-17 napon nem teszteltem.. Lehet, hogy a akkor lett volna pozi az ovuteszt?:O köszönöm..

2016. jan. 25. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt tudom mondani, ha nem erőltetett,maradj a kétnapontánál az a biztos. biztosan tudom,hogy nálunk nem középidőben lett meg a baba,elég ritkás hónapunk volt akkor,előtte egy héttel csináltuk és mégis akkor jött össze,én is néztem ezeket a netes kalkulátorokat de hát aztán kiderült nem törvényszerűen középidőben volt,ha kétnaponta csináljátok bármikor is lesz, adtok neki esélyt :-)
2016. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2-3 naponta voltunk együtt, engem az izgatott, hogy van-e egyáltalán pé-m :/
2016. jan. 25. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok? ha úgy érzed van alapja a gyanúdnak, elvileg nőgyógyász látja abban az időben a tüszőérést,vagy van aki hőt mér, vagy mindennap csinál egy tesztet
2016. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!