Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kerdesem h reggel...

Az lenne a kerdesem h reggel csinaltam egy tesztet Gabriell eleg koran volt meg lattam h egy csik eroteljes egy csik volt. Viszont kb 2 ora elteltevel kijott rajta a masodik csik is, eloszor halvanyan de ahogy szarad erosodik. Jart mar igy vki?!

Figyelt kérdés

#terhességi teszt #idon tuli teszt
2016. jan. 25. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem anno az X-epil lett időn túl pozi, és be is jött,mert terhes voltam a Naggyal.

Most viszont a Gabriel egy elég erős száradási csíkot produkált, amit nem bántam, mert a Kicsi még 3 fél hónapos! :) És meg is jött másnap rendesen, úgy,ahogy szokott.

Szóval a tiédből is lehet még bármi. Késik már?

2016. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gabriel egy nagyon rossz teszt! Tapasztalat.!
2016. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Holnap kellen megjonni... Eddig en hasznaltam ezt a tesztet pl a 3 eves kislanyomnal .. Ott is halvany volt de idon belul ... Est most nem tudom hova tenni ...
2016. jan. 25. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes nyilván, viszont időn túli tesztet nem lehet értékelni, mert fals eredményt adhat.

Ha nem jön meg a vérzésed, csinálj másikat.

Illetve nekem speciel meg pont, hogy jó tapasztalatom van a Gabriel teszttel. Amikor terhes voltam a kisfiammal, ilyet vettem és ki is mutatta, egyértelmű volt.

2016. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilvan en se veszem ezt 100%nak, sot... Es eddig nekem is pozitiv tapasztalatom volt ezzel a markaval... Csak erdeklodtem h jart e mar igy vki :))
2016. jan. 25. 18:37
 6/15 A kérdező kommentje:
2016. jan. 25. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Na az enyém azért nem ilyen volt! :) Ez egy pozi teszt!
2016. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy pozi teszt,színes a 2.csík is. Ha gondolod csinálhatsz egy facelle vagy predictor tesztet is. Ezek kellően érzèkenyek,x-epil se rossz,de nekem pl csak 4 napos késésnél lett halvány pozi.
2016. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akárhogy is időn túli, és vékonyabb is, de gyanús, hogy milyen erős a színe!! Én tuti biztos csinálnék egy másik tesztet!! :)))
2016. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most csinaltam , egy clearbluet ma kellene megjonni az pedig negativ .....
2016. jan. 26. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!