Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel csinaltam egy x epil...

Reggel csinaltam egy x epil tesztet es eloszor ket vonal volt majd ahogy erosodott a kontrol csik eltunt kozben a masik vonalam, pedig o lathato volt. Ilyenkor mi van? 24 no

Figyelt kérdés
Teszt
2013. febr. 24. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen pár nappal később már nem tűnt el róla. De hallottam már olyat is hogy rossz volt a teszt amelyikről így eltűnik a vonal.
2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismételd meg pár nap múlva a tesztelést, lehet, hogy még korai volt, és nem tudta kimutatni rendesen. Késik már a menzeszed?
2013. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

még nem vagy nem is tudom általában 20-a körül szokott megjönni .múlt hónapban 14-én jött meg de nekem hosszabbak a ciklusaim.és 11-16-ig rózsaszínes folyásom volt ami abba maradt.és most nem tudom mi van.

szurkál a petefészkem hányingerem van szédelgek néha és még hányok is.hőm 36.7 átlag hőm 36.4-36.5

2013. febr. 24. 12:16
 4/6 nagynori212 válasza:
Juj ugyanez a helyzet nálam is. Pont most írtam ki a kérdésemet. Ma reggel csináltam szintén x-epil tesztet és nekem is nagyon halványan megjelent a másik csík is, aztán az eltűnt.Pikk-pakk, pár másodpercen belül.
2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Teszteltél azóta? Mi lett?
2013. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota nincs baba :-(
2014. máj. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!