Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 10 napja fajt a melleim...

Mar 10 napja fajt a melleim es ugy ereztem mindjart megjon. Ere ma el mult amugy meg csak 4 nap mulva esedekes lehet terhes vagyok? Nektem milyen tunetek voltak a legelsok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy terhes vagy.
2016. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fémes szájíz és kiszáradt hajvégek, amitől összegubancolódott az amúgy sohasem gubancolódó hajam. Nem viccelek.


Ez tűnt fel először. Ezért teszteltem, mert önmagában az, hogy késett, még nem keltett gyanút nálam.

2016. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De babat szeretnenk peteereskor voltunk egyut
2016. jan. 25. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a hasam,olyan görcseim voltak azt hittem belehalok.Sose voltam görcsölős.A hajam zsírosodik,de konkrétan annyira hogy nem naponta hanem napi kétszer kellene hajatmosnom.Aztán a mellem fájt,de az pms-kor is megvolt.Csak most nem múlt el.Nemvárt előtt teszteltem szellemcsík lett kétszer nemvárt napján erős két csík.
2016. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pozitivatt teszteltem :-)
2016. febr. 7. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es válaszoló! Nagyot nevettem az összegubancolodott hajvégeiden, es egyben meg is lepődtem, mert pár napja ugyanez tunt fel nekem is. Eszembe se jutott, hogy terhessegre gyanakodjak. A melleim oldalt eszméletlenül fájnak, szurkál, görcsöl odalent már jo pár napja, mintha meg akarna jönni. Csütörtök-péntekre nem várom, majd kiderül, mi lesz. :)
2016. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!