Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba barnázás mellett?

Lehet baba barnázás mellett?

Figyelt kérdés

3.napja van meg. Igazából meg sincs mert csak barnázok,néha törlök olyat ami barna és piros keveréke,néha picit darabos. Menstruáció helyett jött,a megszokott reggel helyett csak este. 3 napja reggel teszteltem is,de csont negatív lett,bár akkorra már a hőm le is esett,de teszteltem. A mellem nagyon fáj,pedig elvileg "megjött" ,el kellett volna múlnia. Ma is teszteltem,mintha halványan lenne ott valami de lehet,hogy már csak odaképzelem szóval most úgy veszem mintha nem is lenne ott semmi.


Gondolom,darabos valami mellett nincs baba,de azért motoszkál a fejemben,hogy mivan ha mégis.


Az első menstruációs napon a hőm 36.3 volt. A 2.-on is 36.3 és ma reggel 36.6. Mit gondoltok ?


2016. jan. 27. 07:51
 1/6 fodormenta ***** válasza:
Máskor is barnázással szokott kezdődni a menstruációd? mert nekem igen, egy-két nappal előtte, és csak utána indul be, szóval én már elkönyveltem, hogy nem sikerült ez a hónap. Hasonló tüneteim vannak (mellfeszülés, mellfájdalom, és három napja tartó barnázás), én is teszteltem, háthaaaa, de negatív.Bárhogy is van, pár nap múlva ki fog derülni! Viszont ha pozitívat tesztelsz, és még mindig tart a barnázás, akkor irány az orvos/kórház, mert valószínűleg progeszteron-pótlásra lesz szükség.
2016. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd kiderül, de akár csak a szervezet megszokott rutinja is lehet baba mellett.
2016. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szokott így kezdődni. Mostmár a hasam is fáj. Ma még nem volt semmi barnázásom.
2016. jan. 27. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor megkellene ismetelni a tesztet.
2016. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na beindult vagy teszteltel?
2016. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már teszteltem reggel igen,már csak holnap fogok. Nem indult be :/ azthiszem el is múlt. Fel van fordulva a gyomrom is.
2016. jan. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!