Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudok könnyen teherbe esni?

Hogy tudok könnyen teherbe esni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A szexet javasolnám...


Egyik kedvenc nőgyógyászom mondása: a terhesség nem villanykapcsoló. Ha egy egészséges férfi és nő a megfelelő időben védekezés nélkül van együtt, akkor kb. 20% esélye van a terhességnek. Annyi tényező szerencsés együttállása szükséges, hogy csoda, hogy még nem halt ki az emberiség.

A lényeg: próbálkozni kell rendületlenül, és ha egy év alatt nem jön össze, akkor jöhetnek a kivizsgálások. Van, akinek összejön hamar, másoknak nem, de ez a természet rendje, sürgetni nem tudod.

2016. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez szeretnék én is receptet kérni! Köszönöm!!! :/
2016. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept.Megbeszéljük jöhet a baba és mi nők hajlamosak vagyunk most rögtön azonnal.Csak sajna ez nem így megy.Én 27évesen 2hónap után pánikoltam biztos nem sikerül stb...Fél év múlva lett pozitív a teszt.Pedig peteeréskor voltunk együtt meg sűrűn stb.Ha lenne rá tipp sokaknak nem lenne probléma.Önfeledten együtt kell lenni nem stresszelni (bár ezt csak mondani könnyű az a baj).Ha 1év itán se jön össze akkor irány a doki.Még annyi ha tervezitek akkor egy vérvétel nem árthat,vitaminok szedése,rossz szokások felhagyása stb.Max ennyi amit "tenni " lehet.
2016. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mostani a negyedik terhességem.

Az első háromnál minden trükköt bevetettem, ovulációt néztem, időzítetten voltunk együtt, hőgörbét vezettem, vitaminokat szedtem... mindegyik terhesség fél éven túl jött össze, ráadásul kétszer el is vetéltem.

A mostani terhességem (igaz, új partnerrel) egyetlen védekezés nélküli együttlétből jött össze. Nem volt tervezett, úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, majd jön. Nem is gondoltunk rá, hogy esetleg terhes is lehetek.

2016. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SZerintem sehogy. Ameddig rágörcsöltem, figyeltem magam, tüneteket keresgéltem, görbét vezettem, ilyenek, soha nem jött össze. Az első baba 5 év után sikeredett, amikor úgy rendesen letettem róla, aztán a második akkor amikor a lányom 3 éves volt, pedig 8 hónapos korától próbálkoztunk a testvérrel, őt holnap fogják kisegíteni belőlem :) a második is akkor jött össze, amikor eldöntöttük, hogy na akkor nem lesz testvér.
2016. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő úgy jött,össze,hogy nem voltunk rágörcsölve,úgy voltunk Vele,ha jönni akar jöjjön, első alkalommal nem védekeztünk,és teherbe estem.
2016. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!