Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki fogamzásgát...

Van itt valaki aki fogamzásgátlót szedett és amikor abba hagyta teherbe esett könnyen? Kinek mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 14:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én Nuvaringet használtam. 3 hónapot kihagytam miután abbahagytam (tudom, hogy nem szükséges, de mi így akartuk), utána kezdtünk próbálkozni, ami a 2. hónapban sikerrel is járt.
2015. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11 évig szedtem fogamzásgátlót. Abbahagyása után 3 hónapig védekeztünk másképpen, majd az első próbálkozós hónapban teherbe is estem.
2015. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én több évig szedtem,és egy honapot hagytunk ki utána,mindkét fiam az első éles hónapban összejött.
2015. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratulálok a babákhoz..mi is próbálkozunk több hónapja orvosnál is voltunk mind a ketten,folsavat és vitamint is szedünk mind a ketten de valahogy nem akar jönni a pici...pedig mind a kettőnknél rendben van minden...az orvoson is azt javasolta hogy szedjek legálább 3 hónapig fogamzásgátlót mert utána ha abba hagyom akkor könnyebben összejön a pici..ezért szeretnék tapasztalatokat kérni..
2015. szept. 28. 14:34
 5/31 anonim ***** válasza:
Évekig szedtem, aztán 3 hónapig máshogy védekeztünk. Amikor nekiálltunk próbálkozni rá 3 hónapra sikerült a manó, akkor, amikor már tudatosan figyeltem, hogy mikor kéne együtt lennünk a babához.
2015. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm szedte a fogamzásgátlót 1 évig utána abba hagyta és az orvos írt fel neki CLOSTILBEGYT tablettát és az első hónapban sikerült nekik a baba.valakinek még ajánlott az orvosa ilyen tablettát??
2015. szept. 28. 15:24
 7/31 anonim ***** válasza:

Hűha...a helyedben én MOST váltanék orvost. Gyereket akarsz nem jön össze és fog. gátlót irat? Hogy összezavarja a ciklusod?! Nagyszerű...


Nekem mikor abbahagytam az amúgy alacsony hormontartalmű fog. gátlót kéthetente megjött! Barátnőmnek fél évig semmi. Se peteérés, se mensi.


Amúgy milyen vizsgálatok voltak eddig? Voltál vérvételen, hormonvizsgálaton? Mert sokszor apró rejtett eltérések gátolják a teherbeesést.


Mi 10 hónapja próbálkozunk. Látszatra minden rendben. Egészséges,sportos fiatalok vagyunk, de most elmentem vérvételre. Minden eredményem normális tartományban volt, de elképzelhető, hogy picit alulműködik a pajzsmirigyem. Könnyen kezelhető probléma, nálam semmi tünete nincs, de elképzelhető, hogy eddig ez okozta, hogy nem jött össze a baba. Ezt csak azért írom, mert sokszor semmi tünete nem lehet egyes hormonproblémáknak.


Az én tanácsom, ha már régebb óta próbálkoztok, hogy nézesd meg a hormonjaidat és figyeld az ovulációt!

2015. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A CLOSTILBEGYT tabletta a peteérést stimulálja. Szakszerű orvosi kezelés nélkül semmiképpen ne vágj bele. Pl: PCOS esetén cisztásodást okozhat!

2015. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Vért nem vett tőlem csak UH volt és rendben talált mindent és akkor mondtam neki hogy babát szeretnénk először javasolta a FEMIBION 800 at azt már szedem 3hete és azt mondta még mellé hogy ha nem válna be akkor 3 hónap fog.gátló..ja és még múlt hónapban késett a menzim 2 hetet utána rendesen megjött és még abban a hónapban volt enyhe nagyon halvány rózsaszin petecsételő vérzesem 2 napig mondta neki de azt mondta rá hogy az semmi..azaz 45 napos volt a ciklusom 28 helyett...és ebben a hónapban megjött rendesen de nagyon erős 4.ik napnál tartok és még mindig olyan erősses pedig nekem a 4.ik napnál már csak barnás szokott lenni....ez mitől lehet??
2015. szept. 28. 15:52
 10/31 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok:


És az UH-n mi volt? Látott érett tüszőt?

Amikor késett használtál terhességi tesztet?


Az ovulációt figyeled, biztosan van peteérésed? Mert, ha a peteérés előtti időszak változó az nem baj. De a második szakasz, a luteális fázis hossza 1-1 nap híján állandó. Kb 14 nap.

2015. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!