Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalabb korban mekkora a...

Fiatalabb korban mekkora a vetélés kockázata? 25/N 2hónapos kismama vagyok de nagyon félek

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, mi a baj? Hogy 25 éves vagy, vagy hogy 8 hetes terhes?
2016. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy elveszítem, első baba, és nem tudom mennyi az esélye hogy probléma lesz,de mindenki próbál nyugtatni körülöttem hogy nem lesz baj...
2016. jan. 28. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért veszítenéd el? Volt már valami előzmény? Tedd félre a sötét gondolatokat, nagyon fontos a pozitív gondolkodás.

Kíméld magad, pihenj többet, úgy általában kicsit lassíts az életeden, vigyázz magadra, ne cipekedj, ne emelgess túl nehezet.

Ha egy terhesség elvetél akkor az esetek nagy részében egy túl beteg, életképtelen baba van a háttérben.


Szóval nyugi, mosolyogj, drukkolunk, hogy ne legyen semmi gáz! :)

2016. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Miért félsz?

Volt már vetélésed? Abortuszod (bár ez is csak közhiedelem, hogy növeli a kockázatot)?

Vagy valami örökletes betegséged van?


Egy egészséges, normálisan élő 25 évesnek nem ettől kellene félnie.


Ha már most félsz ettől ok nélkül, akkor be fogsz golyózni, mikor már kint van az a baba...

2016. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ugyan annyi mint más korban.

de miért veszítenéd el? ne gondolkodj ezen

2016. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. En is 25 eves vagyok, holnap leszek 9 hetes. Ne parázz ezen :)

Nekem volt egy vetelesem es ugyanazt muveltem magammal, 8hetesen el is ment. Nem szabad. Ha teheted akkor menj gyakrabban orvoshoz es nezesd meg. En magán orvoshoz mentem 2x,megnyugtatott . Azota eltelt 2het. Megis erzem ,minden rendben! :)

2016. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vetelesem nem volt abortuszom sem másfél hetente nez a doki :) ez az egy megnyugtat
2016. jan. 28. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az aggodalom és a félelem semmire nem vezet.Mindennap félhetünk mindentől,de akkor csak elkeseredett emberek leszünk,lelki betegek. Miért lenne bajod?? Nem lesz és kész. Nem értem miért parázol.
2016. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
épp most akartam én is kiírni ezt, én most 7+4 vagyok, de én is nagyon félek :( nekem mondjuk pajzsmirigy bajom van, nem tudom, ez mennyiben befolyásolja a dolgot... nem merem elhinni, mert hamar össze is jött (4. hónap), és semmi terhes-tünetem nincs, némelykor enyhe mensi szerű, de az is csak pár perc... első baba, nem tudom mi a normális, és nagyon félek :(
2016. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!