Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes kismama vagyok.6,5...

Linduslindus kérdése:

8. hetes kismama vagyok.6,5 hetesen voltam UH-on minden rendben volt. Utána jött a hányinger, hányás, borzongás és az álomkór, ezekből 3 napja már csak az utóbbi kettő maradt meg semmi más tünet. Aggódok, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés

Szedek másfél hete Duphastont napi kétszer, az visszafogja a vérzést akkor is ha baj lenne?

Pár éve, volt egy missed ab-om 8. héten, akkor is így kezdődött hogy egyszer csak megállt a tünet, hirtelen jól lettem, semmi vérzés és az UH mutatta hogy baj van. Mit tanácsoltok? Csak a 10. héten van újabb UH, addig idegeskedek hogy jól van-e a babókám.



2016. jan. 19. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Volt vizsgálat az előző vetélés után, és abból derült ki, hogy progipótlás kell, vagy csak úgy felírták?


én a vetélésem utáni 2. hónapban terhes lettem és rózsaszíneztem az elején, azonnal mentem dokihoz. ezért azt tanácsolom, menj el egy uh-ra, hogy megnyugodj, ha ennyire félsz a tünetek eltűnésétől.


Egyébként a tünetek jönnek-mennek, de neked már van rossz tapasztalatod, ez úgysem nyugtat meg, ha ezt ide írja mindenki:)

2016. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezt automatikusan írta fel a doki az előző vetélés miatt.
2016. jan. 19. 15:46
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is felírta doki. Fel evvel ezelőtt veteltem el 8hetesen. Most 7hetes 4napos vagyok. Viszont nekem nem mondta hogy szedjem,csak ha baj lesz.(kosz szepen)

Nekem is agyon hányingerem volt par nappal ezelőtt, aludni épphogy.. Par órákat. Masnap semmi erő. Állandó éhség,(47rol 50re hiztam,ez viszont jo nekem :) ) es a mellfajdalom.

Es most nekm is kezd múlni a hányinger ,erom is van ket napja. A doki azt mondja,ez normalis. Ne aggódj, lassan itt a 10. Het neked. Nekem meg 4het es uh. Sok,de ki kell birni valahogy,es remélni ,minden rendben most! :)

Mekkora a piciked? :)

Nekem tegnap volt 9,1cm.

2016. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csütörtökön töltöm a 8. hetet, szept.1-re vagyok kiírva. Akkor hasonló cipőben járunk ha nálad is csökkentek a tünetek. Nekem 6 és fél hetes Uh-on volt 6,5 mm a picur, azóta nincs leletem.
2016. jan. 19. 16:32
 5/26 anonim ***** válasza:

Hmmm. En meg penteken leszek 8 hetes! :P

Es szeptember 2-de vagyok kiírva! Dejo, tok egyszerre minden!:)

Nekem 6+4en volt 5,6 mm a picike. Utana fajt a hasam alja többször,es kertem egy hetre ra időpontot ,hogy megnezzen minden oke e,es akkor lattuk,hogy 9,1 mm a kicsike. :)


Eddig nem hánytam,de ma reggel annyira öklendeztem ,hogy mar rendesen fajt:( ,azt hiszem most fog kezdődni nalam a hanyos időszak :( pedig reméltem ,megúszom. Hat ezek szerint nem .


Megkerdezhetem hány eves vagy?

Utolsó voltam! 🙂

2016. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
35. éves vagyok. Nekem még most sincs se hányinger se émelygés. :( Legalább lenne valami hogy adna jelet, hogy itt vagyok mami jól vagyok, hülyén hangzik hogy rosszul akarok lenni, de akkor legalább megnyugodnék.
2016. jan. 20. 10:08
 7/26 anonim ***** válasza:

Vagy! Menj el masik dokihoz. Nezesd meg magad! Vagy! A saját dokidhoz..irj neki,hívd fel,hogy aggodsz,nézzen meg ! Megfog vizsgálni,olyan nincs h nem! :)

Vettem szivhang figyelot. Csalódás. Nem hallok semmit. Meg a saját szivveresem sem ha oda teszem 😃.

Gondolom korai meg. :(

2016. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Elmentem UH-ra, most jöttem vissza. 15 mm a picur és 2 nappal idősebbnek felel meg a mérete, van szívhang, cukin begubózott mélyre biztos fázik :) Megnyugodtam!

12. héttől tudod majd használni azt a vizsgálót :)

Szerintem tarthatnánk a kapcsolatot, az is lehet egy napon szülünk :D

2016. jan. 20. 14:23
 9/26 anonim ***** válasza:

Na latod! Minden oke,sőt meg jobb híreket is kaptál! Nagyobb a bebike:)

Ennek örülök! :)

Megkerdezhetem,hogy a szikholyag mekkora volt múltkor es mekkora most?

En most nézegetem a papírokat ,es latom h 4,8 volt 11.-en is meg 18.-an is. Ez gond? 😞 nekem az orvos nem mondta,hogy az lenne,csak feltűnt,hogy ugyanakkora.

Egyebkent merre fele laksz? :)

Nos igen.. A szivhang Figyelő.. Sejtettem ,hogy meg korai lesz,de nem bírtam ki ,muszaj volt megvennem! 😃

2016. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Pest megye. A papa magas szóval pont erre számítottam :)

A szikhólyag méretére nem tért ki, nem tudom mennyi volt. Szerintem az a fontosabb hogy a baba mekkora. Te merre laksz?

2016. jan. 20. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!