Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar regota probalkozunk a...

Mar regota probalkozunk a babaval es az egyik ismerosom mondta hogy szedjek fogamzas gatlot. Tobb esetett hallot mar errol hogy utana konnyebb teherbe esni. Igaz ez? Es ha egy honapig szedem az eleg vagy egy honapig nem erdemes?

Figyelt kérdés
Meg soha nem szedtem fogamzasgatlot! A valaszokat koszonom
2008. szept. 17. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedtél, hát ne is szedjél.Ha babát szeretnél, akkor próbálkozz hátha minden hókusz-pokusz nélkűl is sikerűl-ez lenne a természetes nem?
2008. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
talan igazad van de az orvosok mindent rendben talaltak de tobb mint ket ev sikertelen probalkozas utan csak sok
2008. szept. 17. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyenről sőt néha nődokik javasolják. De ha már régóta próbálkoztok akkor mindenképpen érdemes lenne egy nőgyógyászt felkeresned és kideríteni hogy mi a gond, ha van vmi gond. Van egyáltalán peteérésed? Rendszeresek a ciklusaid? Szerintem egy dokival előrébb lennél!!
2008. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a válaszodról lemaradtam de egyetértek az előttem szólóval. Ha eddig nem szedtél ne szedjél!
2008. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

teljesen eggyüttérzek mert mi is lassan 2 éve küzdünk. nálam is mindent rendben talált kivéve mikor hormonvizsgálatra küldött. azt tudnod kell hogy atol még hogy megnézett nemtudja megallapitani hogy van e peteérés hacsak nem a 13 nap körül voltál. milyen vizsgálatod volt pontosan?

2008. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem próbálkoznék ilyennel a helyedben. Viszont nem nőgyógyászt keresnék fel, hanem egy meddőségi központot. Persze csak ha nem akarsz még éveket várni. Én ugyan ebben a cipőben jártam. Csak mentek az évek, szedtem a gyógyszereket, hüvelyi uh-ra jártam állandóan. Gyakorlatilag ennyi. Gondold meg!
2008. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a fogamzásgátló nem akármilyen fogamzásgátló. Ezt kimondottan arra írja fel a nőgyógyászod. Erről inkább vele konzultálj.

21 hetes kismama

2008. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt mondom, hogy NE kezd el fogamzásgátlót szedni, nem szabad. A legbiztosabb az, hogy ha elmész egy vérvételre, ahol megnézik a hormonszintedet. Nekem is így derült ki, hogy nincs is peteérésem. Kaptam rá gyógyszert, ami teljesen rendbe hozott és meg is fogant a babánk:-)

Nőgyógyászhoz mentem el először és Ő utalt be endokrinológiára ahol ez a gond kiderült és ott kezeltek/kezelnek, sikeresen:-)

2008. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!