Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 1 terhességi tesztet...

Csináltam 1 terhességi tesztet, ami negatív lett, de még mindig nem jött meg. (Tudni kell, h a nőgyógyászom felírt 1 hüvelytablettát). Nagyon ideges vagyok, h mivan ha terhes vagyok. Szerintetek mitől késhet?

Figyelt kérdés
Amúgy szoktak előjelek lenni havi előtt,h nemsokára + kell jönnie,most is vannak(érzem az alhasamat, néha enyhén fáj is).Szerintetek terhes lehetek?Ez miatt késik?Vagy csak az idegesség hátráltatja?
2010. márc. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta késik? Hányadik napon csináltál tesztet és milyent?

Nem értem a hüvelytabletta hogy jön ide? Az nem befolyásolja sem a menstruációt sem azt hogy terhes vagy e?!

2010. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mióta késik? Hányadik napon csináltál tesztet és milyent?

Nem értem a hüvelytabletta hogy jön ide? Az nem befolyásolja sem a menstruációt sem azt hogy terhes vagy e?!



Igazából ma(márc. 28-án) kellett volna h megjöjjön.Igaz,ebben mindig benne van az a bizonyos plusz-mínusz néhány nap...28.-a előtt 1-2 nappal csináltam + a tesztet.Tudom,h butaságnak hangzik,de az az idióta parás természet vagyok:(( Nem baj,ha ez miatt dilinyósnak néznek,sajna ilyen vagyok:(

A hüvelytabit azért írtam ide,mert most először írtak fel nekem ilyet és a doki semmit nem mondott,h ez hatással van e havira vagy sem...

2010. márc. 28. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor még szerintem ne idegeskedj, hiszen ha mára vártad, akkor még olyan sokat nem késett a vérzésed. Én megértelek a teszteléssel kapcsolatban, de azt tudni kell hogy nem mindegy hogy milyen tesztet használsz. Ha a menstruáció előtt pár nappal már tesztelni akarsz, akkor a 10 érzékenységű tesztet kell venned, ami a Qupidó és a Clearblue. A többi nem valószínű hogy ilyen korán kimutatja. Nekem a Clearblue pl. a mensi előtt három nappal már pozitív volt amikor a fiamat vártam.

A hüvelytabletta nem befolyásolja a menstruációt, hiszen az a hormonoktól függ.

2010. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés az jellemző a babát várókra is, szóval jelezheti azt is, hogy baba van a pocidban, az, hogy a teszt nega lett semmit nem jelent még, nekem pár napra az elmaradt után lett csak pozitív és akkor is haloványka. Nem egyforma a szervezete az embereknek és van akinek nem pont fél időben volt peteérése akkor a mensi körül ágyazódik csak be és utána kezdi el termelni a hcgt a szervezete, ne könyveld még el, hogy nincs baba! Ott van az, csak várni kell pár napot:)
2010. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!