Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján vagyok teszt...

Nem várt napján vagyok teszt negatív! :- ( Volt akinek pár nappal később lett pozi a teszt? És ha igen hányadik napon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Igen, van olyan, de minek tesztelsz, amíg nem késik ????

Teljesen felesleges. Ha késik néhány napja, akkor kezdj tesztelni. Egyébként sem jelent sokat egy pozitív teszt, még utána is bármi lehet.

2016. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bármi lehet már volt egy vetélésem csak mivel általában pontosan megszokott jönni sőt még előtte pár napig barnázni is szoktam ezért csináltam !
2016. jan. 30. 07:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
persze. nekem volt vetélésem, utána 3. hónapban sikerült (addig nem próbálkoztunk, mert kivizsgálások folytak) és nem lett egyből pozitív, bár nem elég jó tesztet használtam. kimaradás után 3 nappal teszteltem újra Clearblue digitálissal és egyértelműen pozitív volt.
2016. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemvárt utáni második nap lett halvány pozitív. :) Mondjuk nekem nem volt szabályos hosszúságú a ciklusom sose.

Kérdező, szurkolok!

És igen, a nemvárt napja az első, amikor szerintem lehet már tesztelni, mert van esély rá, hogy kimutatja. Az előjelek kedvezőek, megy a drukk! :)

2016. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amugy csináltam lh tesztet is és full pozi de már több napja! Nem értem én ezt!!
2016. jan. 30. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem 1-1 nappal változóak voltak a ciklusaim,hol 25,hol 26,így két nemvárt nap volt. Ha az elsőt nézem akkor 2 nap,ha a másodikat akkor 1 nap múlva lett pozi a tesztem. Mindkét nemvárt nap teszteltem x-epillel reggel,de semmit se mutatott. A 2 nem várt után párom hozott egy predictor early-t,az már du-i pisiből mutatta halványan,de biztosra menve rákövetkező nap reggel még egy facelle tesztet is előttem,az már szebben mutatta. Az sem mindegy ám,milyen a teszt,az x-epil pl nekem 3 napos késésnél is elég halványka volt,míg a predictor és a facelle szépen erősödött.
2016. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem várt után 10 nappal lett halvány, elvileg 7 hete vagyok (6 hetesen voltam dokinál)
2016. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hány naposak a ciklusaid?
2016. jan. 30. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem szól (uccsó vagyok), 28 napos fix ciklusom volt mindig is
2016. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen köszi
2016. jan. 30. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!