Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal menzesz előtt 4...

A párommal menzesz előtt 4 nappal voltunk együtt, és nem jött meg, már 4 napja késik, csináltam tesztet de negatív. Lehetek terhes ilyenkor is? Várjak még a tesztel? Szeretnénk amugy babát!

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Együttlét után 8 nappal egyik teszt sem fog pozitívat mutatni még akkor sem, ha közben terhes vagy. Egy hét múlva tesztelj újra, addigra már 100%, hogy kimutatja ha ténykeg sikerült.
2014. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy évig próbálkoztunk hiába. A menzeszem 4-dik napján voltunk együtt, aztán egész hónapban nem. Sajnos haláleset történt a családban. Abban a hónapban maradtam terhes.

A doki szerint erre szinte 0% az esély, nekünk mégis így jött össze a kisfiúnk :)


Vannak napok, amikor kisebb az esély a teherbeesésre, de olyan nap nincs, amikor biztos nem eshetsz teherbe!

2014. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Várj még pár napot. Egy hét múlva már biztosat mutat a teszt. Most még korai, lehet fals negatív is.
2014. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tehát 8 nappal ezelőtt voltatok együtt? Jól értelmezem? Mert ha igen és megtermékenyült a petesejt, akkor az még nagyon be sem ágyazódhatott. Ilyenkor még teszt se tudja kimutatni. Várj még a teszteléssel. De menszesz előtt 4 nappal szerinted lehetett neked peteérésed? Általában középidőben szokott lenni, azaz menstruáció első napjától számított 14. napon. De ez általában 28 napos ciklusokra jellemző. Ettől függetlenül lehet spontán peteérés vagy történhet később is. Nekem 17. napon szokott lenni a peteérés, a ciklusom is hosszabb volt mindig.
2014. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rudom hogy volt e peteérésem. Amugy általában 30 naposak a ciklusaim, ez már a 35. Nap. Valamiért viszont nem jött meg. Azért kérdeztem azt hogy lehet e ilyen hogy menzesz előtt mégis terhes lehetek, de ha nem ágyazódott még be, akkor hogyan nem vált még le a méhfalam amitől menstruálok? Mert ugye az távozik vérzéssel. Szoval nem értem, ezért tudok csak erre gondolni hogy lehetett egy kósza peteérésem és most lehet megtermékenyült. Mindegy azért várok egy hetet még és tesztelek újra, de az is lehet addig megjön, csak épp a nagy meleg miatt késik.
2014. júl. 23. 21:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött, tárgytalan minden! :(
2014. júl. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!