Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció előtt 7 nappal...

Menstruáció előtt 7 nappal görcsölhetek?

Figyelt kérdés
7 nap mulva kéne megjonnie, de nagyon tartok attól, hogy esetleg terhes vagyok. Már 3 tesztet is csináltam, mindegyik negatív lett. De ma például nagyon hányingerem volt, azt hittem hányni fogok. Nagyon fajt es nyilalt a derekam, es folul (a gyomrom kornyeken). Már 2 hete fáj és görcsöl az alhasam és nyilaldos a petefészkem. A hüvelyem korul pedig szinte mintha kimaródott volna, nem viszket, inkább erőssen fáj, mintha nagyon kidörzsöltem volna. Holnap megyek nőgyógyászhoz, csak szeretnék segítséget kérni, hogy előre tudjam mi lehet a probléma és ne érjen meglepetés(esetleg a terhesség szó, ne merüljön fel) Szerintetek mi lehet ez, volt már valakinek ehhez hasonló problémája? 19L

2014. dec. 4. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szokott hamarabb görcsölni a hasam, rosszul vagyok, émelygek, aztán elmúlik, majd rá egy héttel megjön. De mindenképp menj biztosra!
2014. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!