Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elött 8 illetve 7...

Mensi elött 8 illetve 7 nappal lehetseges a pozitiv teszt? Ilyenkor is kimutatja a terhesseget?

Figyelt kérdés
Napok ota furcsan erzem magam aztan gondoltam kiprobalom...a mensi elott 8nappal halvany,7nappal kicsit erosebb csik latszodik! Normalis ez ilyen korai szakaszban?

#terhességi teszt #Mensi elotti teszteles
2016. jan. 30. 10:38
 1/10 A kérdező kommentje:

A felsö kep 8 nappal mensi elött,az also kep 7 nappal mensi elött keszült! Szerintetek is pozitiv?

[link]

2016. jan. 30. 10:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korábban volt ovulációd... Pozinak tűnik!!! :)
2016. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszoloval mindenben egyetertek :) Pozi es bizti elobb volt akkor peteeres!
2016. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En órára pontosan tudom,hogy ha ez a teszt pozi,mikor készült a baba.Ugyanis a párom munkaja miatt nem talalkozunk túl sürün :)Tehát az ovum is akkortájt lehetett,hamarabb semmiképpen.

Ezert kételkedek a tesztekben,mert korainak tartom!De pár nap múlva úgyis kiderül :) Köszönöm a válaszokat :)

2016. jan. 30. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez bizony +
2016. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Reggel ota mensiszeruen fajdogal a hasam. Lehet hogy hiaba reménykedtem 😡
2016. jan. 31. 15:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Illetve a meg fog jonni erzesre ébredtem. Tartott délelőtt azutan elmult.Bar azt olvastam ez ilyenkor előfordulhat.Irjatok nekem tapasztalatokat,illetve ki hogyan élte meg,majd mi lett a vegen! 😊
2016. jan. 31. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az összesnél fájt a hasam,nagyon is,rohangáltam nézni hogy megjött e.De nem jött. Sőt az első 3 hónapban fennmaradt ez a kimaradó ciklus idején görcsölgetés. Azt mondták a szervezet emlékszik.

(3gy anyuka)

2016. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom,most kicsit megnyugodtam! 😊 Remelem nalam is csak ez a helyzet 😉
2016. jan. 31. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt eleinte és most 27 hetes terhes vagyok :)
2016. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!