Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nappal a nem várt után...

2 nappal a nem várt után Gabriel teszt pozitív! Nem túl erős a csík, nem is halvány, jól látható közepes erősségű. Rá 4 napra X-epil teszt ugyanolyan közepes erősségű pozitív! Nem kellene már erősödnie a csíknak?

Figyelt kérdés
Számít az,hogy Gabriel 1000.- x-epil 350.- volt? És hogy Gabrielt reggeli első vizeletből,X-epilt pedig napközben csináltam? Ezért nem erősödött a csík 4 nap után?
2015. nov. 18. 08:08
 1/7 nünü87 ***** válasza:
Szerintem az ár nem számít. Ha mind a két csík jól látható még akkor is ha csak közepesen erős az bizony pozitív. De ha a tesztben nem bízol, menj el az orvosodhoz, ő már a tuti fogja neked mondani.
2015. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már bejelentkeztem orvoshoz,örülük a pozitívnak,csak azt hittem 4 nap elég ahoz,hogy erősebb legyen a csík :) De lehet azt is reggeli elsőből kellett volna? !!
2015. nov. 18. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:

A HCG koncentráció nem mindig egyforma.

És ezért nem kell egyértelmű pozitív után tesztelgetni, mert csak feleslegesen agyalsz ilyen apróságon.

A pozitív az pozitív.

2015. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező megmutatod a teszteket?
2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Már eleve a napközbeni tesztelés indokolná, hogy akár halványabb legyen a második teszt, mint az első volt. Ne parázz, minden rendben van. Ha ennyire figyelni akarod a tesztcsík erősödését, mindig ugyanolyan tesztet használj, és mindig ugyanabban a napszakban.
2015. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nünü87 ***** válasza:

Első vagyok.


Én reggel csináltam mind a két tesztet. Az első nekem is halvány volt, de látszott. A második már sokkal erősebb.

De a lényeg az hogy mind a két csík látszik, úgyhogy nyugi. :)

2015. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,nagyon örülünk hogy sok-sok év után most babánk lesz :) Sajnos pár éve elvesztettünk egy picúrt,ezért tesztelek 4-5 naponta,mert csak jövőhó elejére kaptam időpontot orvoshoz,azt mondták előbb felesleges.
2015. nov. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!