Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar majdnem 2 hete mindjart...

Mar majdnem 2 hete mindjart meg jon erzesem van es faj a mellem is amugy 1 napja kesik szerintetek lehet hogy baba?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy vegyél egy tesztet vagy az ezotéria kategóriába írd ki, ott vannak jósnők.
2016. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 1 napja késik és most jelentkeznének tünetek, akkor azok már lehetnek a terhesség miatt, de ha te már 2 hete észlelsz folyamatosan valamilyen tüneteket, akkor annak semmi, de semmi köze a terhességhez, azok mással vannak összefüggésben, de nem a terhességgel, ettől függetlenül persze lehetnek hasonlóak a terhesség tüneteihez.

Bár javaslom, hogy nézz utána, hogy hogy zajlik a teherbeesés, mi az, ami valójában a terhességi tüneteket okozza és akkor te is rájössz, hogy olyat gondolsz, ami gyakorlatilag lehetetlen.

Amúgy ha élsz nemi életet, akkor persze, lehetsz terhes, csinálj tesztet. De ezt mi nem fogjuk megmondani neked tutira, hogy mi van.:)

2016. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso terhesegemnel is ugyan ilyen tuneteim voltak
2016. jan. 30. 11:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Baba lett
2016. febr. 7. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem kb 3. nappal ovu után kezdett fajni a mellem, két oldalt, es nemsokra rá mindjart megjön erzes. Ami mar több, mint egy hete tart, a melleim napról napra jobban fajnak, valamint a jobb petefeszkem is folyamatosan görcsöl. Megkerdezhetem, hogy hogyan fájtak a melleid? Nekem két oldalt, es alul. Nemsokára kiderül, hogy vajon baba miatt-e :)
2016. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is legjobban ket oldalt ugyan ugy mint mielott megjon csak nem mult el.mar 8 hetes vagyok most enyhult de neha visza jon.
2016. febr. 25. 19:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem baba mert nekem is ugyan igy kezdodott ovu utan par napal
2016. febr. 25. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. :) Gratulálok! Én mára nem vártam, de nem jött meg. Viszont úgy érzem, holnap meg fog jönni. A melleim fájnak még, de mar nem annyira intenzíven.
2016. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd irj hogy mi let kivancsi vagyok remelem sikerult :-)
2016. febr. 26. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy! Ma megjött reggel, ahogy kell... Sajnos... :(
2016. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!