Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor is celszerubb a...

Ilyenkor is celszerubb a reggeli vizelettel tesztelni?

Figyelt kérdés
Tobb,mint egy hete kesik a menzeszem,de vettem be esemeny utani tabit is,de az elvileg nem zavarhatja meg a menstruaciot.Vettem egy tesztet,de mar elegge ketsegbe vagyok esve.Valahol olvastam,hogy csak akkor fontos az elso vizelet,ha a vart menstruacio elott,vagy elso par napjaban vagyunk.Igaz ez,vagy inkabb biztosabb,ha varok reggelig?

2016. jan. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hetes késésnél már kimutatja a du vizeletből is ha terhes vagy!De az attól is függ mennyire termeli a hcg-t a szervezeted!Ha neked nyugtatóbb lenne akkor csináld meg reggel!Bár az esemény utáni boríthat a ciklusodon nem beszélve arról,hogy stressz is befolyásolhatja!
2016. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megcsinalhatod barmikor! Az esemenyutanitol inkabb elobb lesz verzes mint kesik.Csinald meg!!!!
2016. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!