Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek a nem várt...

Mit éreztetek a nem várt előtti napokban? Psm vagy lehet reménykednem egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire jó ha vannak psm tüneteim de jó lenne a baba!?Görcs ami ilyenkor szokott lenni az most elkerült ne fáj pedig ilyenkor már szokott!Meg zsibbadni is szokott a lábam!Ez sincs most meg!Annyi viszont nem változott,hogy kezdek ingerültebb lenni!A hőm fent van de múlt hó-ban is fent volt még mensi alatt is.A hasam szurkál meg nehéznek érzem és puffadnak.Csütörtök körül esedékes.Annyira örülnék neki ha nem csak pms tünet lenne.De nem merek reménykedni.
2016. jan. 30. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tervezett a terhességem, úgyhogy abszolút nem lehet azt mondani, hogy keresgéltem volna tüneteket, de azért pár dolog feltűnt az esedékes mensi előtt...

Az egyik, hogy elég hamar elkezdtem görcsölni, a "mindjárt megjön" érzés. Máskor mindig a mensi napján kezdődik, most előtte egy nappal jött. Amikor már 2 napja csak görcsöltem és még nem jött meg, akkor teszteltem.

A másik a gyakori pisilés volt. Este félóránként jártam vécére, ezt nem lehetett nem észrevenni, de azt hittem, csak felfáztam.

A harmadik a hidegrázás volt, ez azóta is rám tör időnként.

2016. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalam is ugy volt,hogy amilyen jelek a menzeszkor voltak,azok mikor sikerult teherbeesnem,nem. Tehat mindig fennt volt a gyomorsavam,szurkalt a hasam,feszitett,surun pisiltem,fajt a derekam,mellem. Ezek voltak nemvart elott. Mikor baba volt,ezek nem jottek elo :) kiveve a mellfajast!
2016. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy volt minden, mintha megjött volna. Csak a vérzés maradt ki. :)
2016. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem erősebb pms tünetek voltak.Mellfeszülés leginkàbb.Aztán úgy görcsöltem (előtte soha nem gorcsöltem menseskor sem).Nagyon sokat kellett pisilnem.Ez sem volt jellemző előtte.Én nem figyeltem ezekre mondjuk a görcsök ijesztőek voltak.Aznap mikor meg kellett volna jönnie akkor pozitív teszt volt már.

Nem jó ezeket a tüneteket így figyelni mert nem biztos hogy terhesség lesz mivel ezeket sok dolog okozhatja..

Meg kell várni türelmesen a kimaradt mensest még akkor is ha ez nagyon nehez.

2016. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok! :) Hát mást nem nagyon tehetek mint megvárom!De attól még reménykedhetem egy picit ha meg van az ingerlékenység?A mellem az nekem is fáj de ez sem jelent még egyenlőre semmit!
2016. jan. 30. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csütörtökön lenne a következő mensim, már én is nagyon türelmetlen vagyok. Mellem már kezd fájdogálni de iszom a palástfű teát lehet hogy ez attól van. Ma nagyon álmos voltam egész nap, állandóan éhes vagyok és egy pás napja érzem néha hogy ráz a hideg. Nem tudom ezek jót jelentenek e majd kiderül.
2016. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!A hideg rázás az nálam is jelen van tegnap azt hittem megfagyok egész nap!Az első válaszoló írta hogy neki volt terhesen ez a tünete!De attól még nem biztos,hogy nekem is ezt jelenti!Mindenképp írj,hogy megjött-e vagy nem!Én is fogok amint jelentkezik valamelyik dolog.De remélem jól végződik mind kettőnknek. Annyi érdekelne hogy neked van-e ingerlékenység?Nekem ez is előjött már és emiatt nem merek reménykedni!remélem még olvasod majd! :)
2016. jan. 31. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!