Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez? Nálatok hogy...

Lehetséges ez? Nálatok hogy volt, mit éreztetek?

Figyelt kérdés
A párommal peteéréskor voltunk együtt 23án de voltunk 27-én is. Elvileg ma telt el 8 nap az utolsó együttlét óta. Tegnap óta erős szurkálást érzek, ami ma is van hébe hóba (tegnap aktívabb volt) ma már enyhébb és egyre orientálódik a méhem közepe felé. Annyira izgulok nem akarom magam beleélni, de lehetséges a beágyazódás? A testhőm folyamatosan 36,9 - 37,1 között van. Tegnap észrevettem kicsit krémes vizes állagú fehér folyást, és olyan mintha meg akarna jönni. október 10 re nem várom de nagyon nagyon nem. Ti mit éreztetek ilyenkor? Bár azt érzem leginkább a szervezetem és az eszem játszik velem és megjön majd :( Köszönöm a válaszokat szép napot nektek! Puszi

2015. okt. 1. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem érezni semmit.
2015. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tömör volt és lényegretörő :D és mikortól "lehet érezni valamit" mert olvastam hogy van aki érzi a beágyazódást stb stb. Tapasztalatokat kérdeztem,hogy kinél hogy volt mikor gyanakodott. Mert kb 7 nap a beágyazódás én a 8. napon vagyok ha sikerült. De akkor nem lehet még ilyenkor érezni. Köszönöm :)
2015. okt. 1. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó, emlékszem én is a tünetvadászó, csigalassúsággal telő 2 hétre. Sajnálom, de ki kell várnod a tesztelést, az az első jel, minden mást csak utólag lehet megmondani, mert nagyon hasonló, pms szerű tünetek is lehetnek, ezeket nem lehet megkülönböztetni, sőt, a petefészek szúrkálás késői ovut is jelezhet, nálam pl. ovu valahol a 19-20. ciklusnap környékén volt.


A legtöbb nőre az a jellemző, hogy nem éreznek semmit, általában a szoksásos pms-szerű tünetek is elmaradnak, vagy akinek addig nem volt, annál előjön a mellérzékenység. A legtöbben a beágyazódást sem érzik, és beágyazódási vérzés is csak kb. 20%-nál fordul elő.


Kb. a 8 nappal az együttlétünk után lehettem a pedikűrösnél, amikor kérdezte, hogy na és érzek valamit? Engem meg felhúzott a kérdés, mert semmit nem éreztem:D Aztán a halvány pozitív teszt előtt indult be a szokásos mellérzékenység, ami korábban szokott jönni, és már pozitív volt a tesztem, amikor mensiszerű, de korábbiaktól eltérő görcsölgetést éreztem.


Vannak olyan ritka esetek, hogy valaki már hány is, mielőtt pozitívat tesztel, de átlagos esetben ez is csak a 6-8. hét között szokott előjönni, és olyan is van, akinél egyáltalán semmilyen tünet nem jön elő, nincs még később sem tünete, csak, annyi, hogy el kezd nőni a hasa a 4-5. hónapban:)


Szóval been there, done that, bocsi a rossz hírért, de fölösleges nézegetni a tüneteket (igaz, én se bírtam ki:)).

2015. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj semmi baj, köszönöm!! igen tudom felesleges nézegetni,meg lehet ez bármi! Csak már annyira szeretném. Sajnos már műtöttek összenövéssel, és majd újra műteni kell. A doki szerint gyorsan húzzunk bele,mielőtt a petevezetőimet nem érinti az összenövés. Lehet emiatt is izgulok jobban, mint kellene. Az is lehet, hogy pont az összenövés miatt fáj. Kivárom a nem vár időpontját és ha esetleg nem, akkor előttem a következő hónap:) Csak az idegesít, hogy ennyivel a nem várt előtt nem szokott így szurkálni.
2015. okt. 1. 10:21
 5/8 whitelady1 ***** válasza:
Nekem a 10. dpo-n halvány rózsaszínes folyásom volt egyszer aznap. A hasam is furán fájt de csak minimálisan. Azt hittem előbb jön meg, de persze mivel roppant kiváncsi természet vagyok, ezért késő este mikor hazaértem a munkából (direkt nem ittam és nem mentem pisilni) csináltam egy tesztet! Ami nagyon nagyon halvány pozi lett :) Először majdnem eldobtam mert megijedtem a 2. csíktól :) De persze nagyon örültem is!!! Nagyon drukkolok neked!!!
2015. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hát én is drukkolok magamnak:D Olyan csalókák ezek a tünetek, mert azt érzem most nem jött össze, meg fog jönni. De sajna várni kell a nem vártra :)
2015. okt. 1. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél volt érezhető a beágyazódás, határozottan szúrt a petefészkem körül azon az oldalon, ahol ovukor. A másodiknál (ő nem maradt meg) és a jelenlegi harmadik terhességemnél semmit az égvilágon nem éreztem (pedig az ovut határozottan). Iszonyatos élvezettel ettem az almapaprikát (amit első gyermekemnél is) nem várt előtt, de akkor esett le az is, mikor már pozitív lett a teszt:-) a hőmérőzéshez sajnos nem értek..:-/
2015. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát minden kiderül idővel. Egyenlőre úgy érzem, hogy meg fog jönni időben. Apró görcsök a mellem feszül, szokásos mensi előtti tünetek. Majd legközelebb! (azért egy apró remény van bennem, hogy nem jön meg 10-én :) )
2015. okt. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!