Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 5 nappal...

Ovuláció előtt 5 nappal történt együttlétből kinek sikerült és kinek nem teherbe esni? Talán átlagolhatok belőle addig is, míg kiderül, hogy sikerült-e?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
En nem! :)
2016. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az még biztonságos napnak számít naptármódszer szerint. De a 4 nappal ovu előtti együttlét már nem volt az....
2016. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 6 évig mértem a hőmet, és SOHA nem volt a 13. napnál előbb ovum, inkább mindig kitolódik, és a ciklus 7. napi együttlétből lettem terhes.

(Meg voltam győződve, hogy a ciklus 23. napi együttlétéből lettem terhes, mert abban a hónapban csak ez a kettő volt, de amikor mentem az első vizsgálatra, és azt hittem, a 9-10. héten lehetek, mondta a doki, hogy betöltött 12. hét. :)

2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én a 9. napon 21 órakor voltam együtt a párommal és ma a 14. napon 19 órakor kezdődödött az ovulációm jó erős görccsel...hát 10-12 nap múlva kiderül :)
2016. jan. 31. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mindig pontos ovum előtt 4-6 nappal lett egy spontán peteérésem és most 25 hetes terhes vagyok:-D
2016. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, honnan tudod, hogy volt spontán peteérésed?
2016. jan. 31. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert terhes lettem:-)

Az orvos állította, hogy ez a gyerek nem akkor fogant, amikor elviekben kellett az ovumnak lenni, hanem előtte való héten. Amikor ovut vártam negatívok voltak az lh tesztek, akkor nem is értettem miért...de nem foglalkoztam vele különösebben, augusztus volt, folyamatosan befőztem, nem értem rá..:-) azért, mert már nem volt minek kiszabadulni..

2016. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Spontán peteérés nincs.

Kedves válaszolónak a "sikeres ciklust" megelőző ciklusban nem lökődött ki a petesejtje a megérett tüszőből, így a rákövetkező ciklusban (valószínűleg egy jó orgazmus hatására) korábban kilökődött.

(Sajnálom az orvosokat, akik ilyet mondanak...)

2016. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drága utolsó, szerintem meg bármi megtörténhet, attól mert te ezeket olvastad a neten, még történhetnek csodák.


Kedves kérdező mi újság veled?

2016. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!