Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még is terhes vagyok...

Lehet még is terhes vagyok annak ellenére hogy csináltam tesztet és negatív lett?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim dec 29.én volt,peteérésem körül több alkalmalom voltunk együtt a párommal.Január 26 27.e körül kelett volna megjönnie helyette barnás folyásom van 3 napja minimális mennyiségben máskor nem szoktam barnázni.Most először probálkoztunk a babával mindig rendszeresen megjött a havim ugy ahogy kell.Csináltam tesztet jan 30.án reggel negatív lett a melleim fájnak néha mintha megjönne olyan érzésem van aztán elmúlik,lehet korai volt még a teszt?Utána néztem a tesztnek amit használtam sokan irtak hogy nem jo fals eredményt jelez,lehet még is csak terhes vagyok probáljak egy másik tesztet? Mikor érdemes orvoshoz menni?

2016. jan. 31. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj 3-4 napot. Ha addig sem jön meg, csinálj tesztet. Ha negatív, de továbbra sem jön meg, menj el orvoshoz.
2016. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyetek egy jobb minőségű tesztet:)
2016. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma este még is csak megjött sajna de nem tudom mi lehetett ez a 3nap barnázás febrár végén hagytam abba a fogamzás gátlót be is állt utána a mensim rendszeresre barnázás nélkül
2016. jan. 31. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!