Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, enyhe barnázás?

Pozitív teszt, enyhe barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van két pozitív tesztem.

Elvileg ma holnapra nem vártam.

Egyszer kétszer ha pisilek enyhe halvány barna maszat(a színe kB mint a capucchino vagy még világosabb)van a WC papíron. Hívtam orvost, fel is írja az utrogestan golyót, de csak holnap reggel..

Ugye nem lesz addig semmi baj?

Tisztasági van bent, az tiszta, altalaban nagy WC után olyan a Papir halványan vagy ha picit mélyebben törlöm meg a hüvelynél. Folyasom vegyes, hol hígabb de reggel fehér krémes volt, de abban sem volt semmi barna.

Nyugtassatok meg!!



2016. jan. 31. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem be kellene menned az ügyeletre. Remélem nem lesz gond. Semmilyen barnázás nem normális.
2016. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a helyzetben készülj fel minden lehetőségre. Mielőbb UH, hogy kizárhassák a méhen kívüli lehetőségét. Használd az utrot, de nem minden esetben segít sajnos.
2016. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt így nem lehet megmondani, hogy elég-e, ha holnap kezded az Utrogestant. én azonnal elkezdtem, és a mai napig el is kezdeném azonnal (nekem napi 3X2-t írtak fel, az holnap délig neked elég sok kiesés, ha kiszámolod). de szorítok neked, hogy minden rendben legyen!


34hkm

2016. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben rögtön kaptam utrot, el is múlt a pecsételés egy időre, de másfél hét múlva már megállítatatlanul véreztem. Kétszer. Úgyhogy én már úgy vagyok vele, hogy ha menni akar, az utro sem oldja meg. Mostani terhességemnél nem kértem progit, és egyelőre nincs is gond.
2016. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos meg kell várnom a holnapot, mert az ügyeleten nem írják fel mig nincs bizonyítva a terhesség. És még nem látszik..csak a tesztek pozik.

Lanyomnál is ugyanigy volt, egy orvost találtam aki rögtön felírta az utrogestant és minden rendben volt utána.

Akkor erősebb volt a barnázás, de ugyanekkor jelentkezett.Utrotol rogton el múlt. Napi 2*2 szedtem.

Most ismét ezt a dokit hívtam de sajna csak Hnap reggel tud segíteni.

Nem gorcsolok szedek vitamint Folsavat magnéziumot

Remélem reggelig már nem lesz gond, nemrég voltam pisilni és most nem volt semmi barna, csak fehér folyás.

2016. jan. 31. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Pluszba meg c-vitamint is vehetsz be.Verzescsillapito! Ha a pozi teszttel mesz az ugyeletre akkor sem irnak meg,hogy tudjad szedni? Gratula a pocilakohoz! :)))
2016. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon rutascorbin, vegyél be napi 3x1 szemet, nekem is ezt adta utro mellé anno az orvos, erősíti az érfalakat, és vérzéscsillapító, terhesen is lehet szedni.
2016. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! Sajnos nem irjak fel teszt által sem :-(

Igen van rutascorbin előzőleg is szedtem.

Veszek is be!

Amit a lányomnak vettem cebion cseppet is bevehetem c vitamint ugye?

Halisten semmi barnát nem látok..allandoan pisilni rohangálok

2016. jan. 31. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha van Rutascorbin akkor c-vitamin mar nem kell :)
2016. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj, ha rástresszelsz, többet árt, mint használ, próbálj lenyugodni, korán elaludni, addig sem kattog az agyad :) Reggel pedig irány az orvos!
2016. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!