Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete (április 3) bevettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete (április 3) bevettem az escapelle 72 órás esemény utáni gyógyszert. A menstruációmnak április 1-én volt vége. Erre megjött ápr.10-én. Most ez mi? Gyógyszer miatt van? Félek. :/ Nem tom, h mi lehet ez.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:58
 1/8 Futurare ***** válasza:
Használj óvszert... jobban jársz.
2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
az escapelle nagyon erős gyógyszer, teljesen megzavarja a hormonjaidat, azért jött meg!
2011. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!(2.)

Akkor nincs miért aggódnom?!

2011. ápr. 10. 16:04
 4/8 anonim válasza:
hát biztos, ami biztos, én azért elmennék a nőgyógyászomhoz
2011. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatóját kérlek. Benne van minden. Amúgy teljesen normális a vérzésed( ez nem menstruáció!!)
2011. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van akinek a 72 órástól azonnal megjön, másoknak meg akkor amikor amugy is megkellene!
2011. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a szép az hogy a csajok jelentős része nem vágja ezeknek a mérgeknek a működését azaz hogy olyan adag hormont küld be vele hogy a szervezete évek múlva is emlékezni fog rá, és mintha nekem anno középsulis biosztanár valami olyan egetverő baromságot hadovált volna hogy a hormonrendszernek valami köze van a szervezet (életfolyamatok, szaporodás, különféle anyagok termelése fejlődés,stb) irányításához szóval ha beveszed ne csodálkozz hogy szétcsap totál mert olyan erős hogy elnyomja a terhesség indulásakor felszabaduló hormonokat és azok hatását... am ha a nemi hormonok elb'szódására akarok szép példát mutatni ott van justin bieber, az sem kapta meg a fejlődés folytatásához szükséges dózist most meg se nem fiu se nem lány



ja és még valami:

HA BEVESZEL VALAMI GYÓGYSZERT !!!!BÁRMIT!!!! ELSŐ KÖRBEN (még beszedés előtt) EL KELL OLVASNI A BETEGTÁJÉKOZTATÓ LAPOT.

2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

utolsó vagyok, lemaradt:

le van írva, miket okozhat, mire jó,hogyan hat. haszns és a legtöbb bogyónál érdekes olvasmány. ha tudná a nép hogy pl a c vitamin gyomorfekélyt a mesterséges változata meg vegyes rákokat okozhat nem zabálná úgy... szóval a gyógyszeripar gonosz és veszélyes mérgeket árul, legalább tudd mit küldesz.

2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!