Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnak lehetnek ilyen...

Beágyazódásnak lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
9én kellene megjönnie. 31 naposak átlagban a ciklusaim de inkább több mint kevesebb. És tegnapelőtt de főkébb tegnap szédültem de nagyon, fájt a derekam,kicsit az alhasam is éreztem. Álltaláános rossz közérzet, ingerültség,feszüll a mellem és nyulalgat. Azt hittem 3án jön meg így nem is foglalkoztam vele mert ugye a szédülésen kívül a többi stimmel de most ránéztem a naptáramra és 9ke van előzőnek beírva, az meg ugye több mint egy hét. Üost azt mondom jóval enyhültek a tünetek mára. Kicsit szédülök de egyenlőre ennyi...
2016. febr. 1. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódásnál volt szédülés, én akkor voltam rosszul, szívdobogás, gyengeség, de csak egy napig. Elképzelhető, hogy terhes vagy.
2016. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 8-ra nem várom, de tegnap óta (azaz 21. ciklusnap óta) szurkál a hasam alja és duzzadtabbak a melleim. Lehet babásak vagyunk :-), de szerintem a teszt még egyáltalán nem mutatna semmit, mert még csak most helyezkedik.
2016. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én ma már többször is azt érezztem ebből sajnos havi lesz és nem bírom 9ig..

A melleim egyre.jobban fájnakk és nyolalgat az alhasam :(

De drukkolok neked nagyon!

Majd írd meg mi a helyzet..

2016. febr. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!