Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcosként 3 hónapon belül...

Pcosként 3 hónapon belül closty mellett magas tesztoszteron értékkel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
az orvosom elkeserített, azt mondta próbáljuk meg a clostit 3 hónapig, de ne reménykedjek, szinte kizárt a baba.teljesen összetörtem, mert a műtét vár rám 3 hó múlva, és nem tudom akkor is lesz e reményem?én már padlón vagyok!mindig csak sírok!segítsetek kérlek4
2008. szept. 18. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

szio

nekem is pcom volt, mar nincs, viszont a magas tesztoszteronszint meg magas sargatest hormonszam maradt. (ez utobbi ahogy tapasztaltam neha meg jo is)


en azt javaslom, hogy elobb szabadulj meg a pco-tol (nekem a merkformin fel-egy ev alatt segitett), és utana lehet babaproject, tudom, hosszu ido, de biztonsagosabb mind a kettotoknek.


tenyleg megeri.


(pco-skent is teherbe lehet esni, amikor megtudtam, hogy pcom van, kiderult, hogy az egyik ismerosomnek is, na o egy honap mulva teherbe is esett minden rasegites nelkul, méhen kivuli terhessege lett)

2008. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!