Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tej szivárgás mellből! Nektek...

Tej szivárgás mellből! Nektek volt már ilyen? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt vagyok 2 nappal!Reménykedem a babában de nem hiszem,hogy összejött!Szóval!Tej szivárog a mellemből és ez már 2. hónapja észre vettem!Voltam dokinál de nem küldött sehova és azt mondta rendben van minden!De most megint észre vettem hogy jön belőle!Babát szeretnénk de nem hiszem,hogy azért lenne!Vagy mégis?Pénteken esedékes!Péntekre tudtam időpontot kérni orvoshoz!Hátha nem jön meg és eltudok menni!
2016. febr. 3. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és sok is jött, de akkor biztos volt, hogy baba nem lehetett a dologban... Hormonális dolog volt, de hogy mi, azt ne kérdezd... Nem kaptam rá semmit, egy idő után már elmúlt.
2016. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hormonális ki kell vizsgáltatnod magad ha babát szeretnétek
2016. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a baba előjele volt :)
2016. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szint?
2016. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szint okozza,ami gátolja a teherbe esést.Nekem is a hormonsoron derült ki,el is küldtek CT-re mert microadenoma is okozhatja ami miniatűr jó indulatu daganat a hypophysisnél.Szerencsére nekem az nincs,csak túlpörög valamiért..Kaptam rá bromocriptint amit a terhesség 12.hetéig kellet szednem,hogy ne vetéljek el.Érdemes nézetned egy prolaktin szintet!
2016. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézess egy hormonsort,magas lehet a prolaktinod!
2016. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!