Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy...

Magzatvíz szivárgás vagy folyás? Mi alapján lehet megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
Próbáltam a papírzsebkendős módszert, hogy egy zsebkendőt tettem a bugyi helyett, de átázott. De ettől nem lettem előrébb, hogy ez most folyás volt-e vagy magzatvíz szivárgás. Erős fehér folyásom van, szóval ez még jobban megnehezíti a dolgomat. Szaga nincs, nem büdös.
2016. jan. 27. 11:42
 1/7 A kérdező kommentje:
bugyi helyett betétet akartam írni..
2016. jan. 27. 11:46
 2/7 anonim ***** válasza:

A folyás fehér, krémszerű.

A magzatvíz vízszerű. Színtelen, szagtalan.

2016. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok a folyásom a 3. trimeszterben, de fehér, krémszerű.
2016. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem vízszerű, színtelen, szagtalan folyásom volt a terhesség végén, én nem tudtam eldönteni, hogy folyás, vagy magzatvíz szivárgás, bementem a kórházba, hogy vizsgáljanak meg, és döntsék el ők.. :) Folyás volt.

Szerintem ha bizonytalan vagy menj be Te is, vizsgáljon meg az orvos inkább feleslegesen, mint hogy meg legyen repedve a burok, és valami fertőzést kapjon a babád.

2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, a Loritan betétet próbáltam, rohadt drága, és nekem nem adott egyértelmű eredményt.
2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk azt mondtak h fekudjunk hanyatt. Száraz feher lepedore. Ha ugy is folyik akkor valszeg magzatviz. De vannak magzatvíz kimutato betetek esetleg.
2016. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!